Meniu
0
Norai

Zipp Platinum Pro Evo Shimano/SRAM stabdžių kaladėlės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 001915129050
Gamintojas: Zipp
Zipp
Kaina:
36,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp Platinum Pro Evo Shimano/SRAM stabdžių kaladėlės

"Zipp® Tangente™ Platinum Pro" stabdžių trinkelės užtikrina sklandų greičio valdymą, ilgesnį nusidėvėjimo laiką ir patikimą stabdymo jėgą, skirtą naudoti bet kokiomis sąlygomis ant karboninių stabdžių paviršių. Ši kaladėlė išlaiko stabdymo galią esant drėgnam orui ir užtikrina sklandų važiavimą atliekant daugybę lengvesnių stabdymo paspaudimų, reikalingų įveikiant posūkius ar važiuojant grupėje.

"Tangente Platinum" trinkelė skirta naudoti ant karboninių ratlankių ir nėra patvirtinta naudoti ant aliumininių stabdžių paviršių.
Komplekte: 1 pora 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės