Meniu
0
Norai

SRAM X0 Eagle Transmission dantratis | 3mm Offset | DM | 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
68,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X0 Eagle Transmission dantratis | 3mm Offset | DM | 1x12 pavarų


  • Patvarus ir stilingas: SRAM X0 Eagle dantratis: Tiesiogiai montuojamas "SRAM X0 Eagle Transmission" dantratis yra ilgaamžiškumo ir preciziškos inžinerijos įrodymas. Šis dantratis sukurtas atlaikyti sunkiausias MTB trasas, jis pasižymi tvirta konstrukcija, kuri yra ilgaamžė. Šis dantratis yra patikimas jūsų kalnų dviračių nuotykių palydovas, garantuojantis jūsų aistrą važiuoti atitinkantį veikimą.

  • Pritaikomas našumas: Pritaikykite savo kalnų dviratį prie savo unikalaus važiavimo stiliaus su SRAM X0 Eagle Transmission dantračiu. Jį galima įsigyti su trimis skirtingais dantukų skaičiais, todėl jis suteikia daug galimybių tiksliai sureguliuoti dviračio važiavimą. Nesvarbu, ar pageidaujate greitesnio važiavimo ritmo, ar didesnio sukimo momento kopiant į kalnus, šis dantratis leidžia pritaikyti dviračio važiavimo pojūčius prie savo važiavimo įpročių.

  • Tikslus pritaikymas X0 Eagle grupei: Šis grandinės žiedas specialiai sukurtas SRAM X0 Eagle™ 1 x 12 pavarų grupei, todėl puikiai tinka ir nepriekaištingai veikia. Dėl +3 mm poslinkio ir 8 varžtų tiesioginio tvirtinimo sistemos jis sukurtas taip, kad jį būtų lengva sumontuoti ir patikimai sujungti. Suderinamas su T-Type grandinėmis, jis garantuoja tikslų ir sklandų perdavimą, todėl galite sutelkti dėmesį į kelią. Atnaujinkite savo kalnų dviratį naudodami "SRAM X0 Eagle T-Type" dantratį, kad pajustumėte stiliaus, tvirtumo ir rafinuotumo derinį.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 30T, 32T, 34T
Kategorija MTB
Pavaros 12
Tvirtinimas 8 varžtų
Modelis X0 Eagle
Medžiaga Aluminum

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės