Meniu
0
Norai

SRAM X-Sync 2 Eagle SL dantratis | 3mm Offset | DM | 1x12/11 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
89,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM X-Sync 2 Eagle SL dantratis | 3mm Offset | DM | 1x12/11 pavarų


Pagerinkite savo važiavimo dviračiu patirtį su "Sram X-Sync 2 Eagle SL" dantračiu, kuris kruopščiai sukurtas taip, kad būtų optimaliai suderinamas su "Eagle™" grandine. Šis pažangus dantratis pasižymi išskirtiniu dantukų profiliu, specialiai sukurtu pagerinti grandinės sukibimą ir važiavimo efektyvumą, kartu sumažinant nusidėvėjimą, triukšmą ir trintį. SRAM transmisijos inžinieriai, atlikę išsamią daugelio X-SYNC™ dantračių analizę ir bandymus ekstremaliomis sąlygomis, sukūrė komponentą, kuris žymiai pagerina "Eagle™" pavarų sistemos efektyvumą, užtikrindamas, kad ji puikiai veiktų visais įmanomais atvejais.

  • Geresnis grandinės laikymas: Optimizuota taip, kad sklandžiai veiktų su "Eagle™" grandine ir užtikrintų geresnį sukibimą bei stabilumą.

  • Ilgesnis dėvėjimosi laikas: Patvari konstrukcija mažina nusidėvėjimą ir prailgina dantračio tarnavimo laiką.

  • Mažesnė trintis ir triukšmas: Sukurta taip, kad būtų sumažintas pasipriešinimas ir triukšmas, o važiavimas būtų sklandesnis.

  • Suderinamumas su "Eagle™" grandine: Tinkamumas: puikiai pritaikytas prie "Eagle™" pavarų sistemos.

Apie SRAM:

SRAM, garsėjanti pirmaujančiomis naujovėmis dviračių pasaulyje, nustato standartus, siekdama tobulumo ir novatoriškų technologijų. Šis atsidavimas akivaizdus kiekviename jų gaminamame komponente, kuris dviratininkams siūlo pažangias eksploatacines savybes ir patikimumą. SRAM ir toliau iš naujo apibrėžia važiavimo dviračiu patogumą ir efektyvumą, užtikrindama, kad kiekviena kelionė būtų geresnė nei ankstesnė, nes gaminiai sukurti taip, kad atitiktų griežtus viso pasaulio dviratininkų reikalavimus.

Padidinkite savo dviračio našumą ir ilgaamžiškumą su šiais SRAM dantračiais, skirtais dviratininkams, kurie reikalauja geriausių technologijų ir patikimumo.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Direct Mount
Dantukų skaičius 32T, 34T, 36T, 38T
Kategorija MTB
Pavaros 12/11
Tvirtinimas 3 varžtų
Modelis X-Sync 2 Eagle SL
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės