Meniu
0
Norai

SRAM DUB Italian centrinės ašies guolis | ITA 70 mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 006418038000
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
35,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM DUB Italian centrinės ašies guolis | ITA 70 mm


Patirkite neprilygstamą plento dviračio važiavimo kokybę su SRAM DUB Italian centrinės ašies guoliu. Šis aukščiausios klasės guolis specialiai sukurtas plento dviračiams, turintiems ITA (itališką) 70 mm pločio centrinės ašies montavimo sistemą. SRAM DUB užtikrina sklandų ir efektyvų važiavimą, taip pat garantuoja ilgalaikį naudojimą ir mažesnį trinties pasipriešinimą.

Pagrindinės Savybės:

  • Universalus dizainas: didelis velenas suteikia puikų suderinamumą su visomis centrinės ašies specifikacijomis, leidžiantis jums naudoti šį guolį su įvairiais dviračiais.
  • Apsauga nuo drėgmės ir nešvarumų: Gutter Seal Technologija™ užtikrina, kad guoliai būtų apsaugoti nuo išorinių veiksnių, ilgindama jų tarnavimo laiką ir sumažindama reikalingą priežiūrą.
  • Lengvesnis nei GXP®: nors yra lengvesnis, šis guolis išlieka tvirtas ir patikimas, suteikdamas dviračiui daugiau efektyvumo.

DUB Technologija: centrinė ašis ir švaistiklis, naudojant DUB technologiją, sudaro stiprų ir ilgaamžį junginį. SRAM tobulino sistemą, kad montavimas būtų paprastesnis ir našumas didesnis.

Šis SRAM DUB Italian centrinės ašies guolis su neabejotinai pagerins jūsų plento dviračio veikimą, suteikdamas sklandų važiavimą ir aukščiausią našumą.


Techninės savybės
Grandinės Linija (Chain Line) 45.5 mm
Kategorija Plento
BB Tipas ITA Italian Threaded
Švaistiklių gamintojas SRAM
Rėmo plotis (mm) 70
Ašies skersmuo (mm) 28.99 (DUB)
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės