Meniu
0
Norai

SRAM DUB Road Wide miniklio velenas | PressFit BB86

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 006418016004
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
42,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM DUB Road Wide miniklio velenas | PressFit BB86


Su SRAM DUB Road Wide centrine ašimi savo BB86 Gravel dviračio rėmui suteiksite galimybę naudoti platesnius švaistiklius. Įdėjus tarpiklius, padidėja atstumas tarp ašies ir rėmo. Tai leidžia montuoti elektroninius AXS priekinius pavarų perjungėjus su 2x12 pavarų sistemomis, suteikiant galimybę naudoti platesnes padangas, kas yra ypač aktualu važiuojant žvyrkeliais.

SRAM DUB™ (Durable Unified Bottom Bracket) guolių serija yra sukurta vienam pagrindiniam tikslui – sujungti jūsų švaistiklius ir užtikrinti sklandų bei ilgalaikį jėgos perdavimą jūsų dviračio transmisijai. Siekdama šio tikslo, SRAM sukūrė DUB™ veleną kaip universalią dalį, tinkančią visų tipų centrinėms ašims. Tai vienas didelis velenas, suderinamas su kiekviena centrinės ašies standartu. Tai reiškia geresnį švaistiklių suderinamumą, apsaugą nuo purvo, dulkių ir vandens, ilgiau išliekantį našumą, stipresnę, sklandesnę ir paprastesnę konstrukciją.

Pagrindinės savybės:

  • Vienas didelio diametro velenas, tinkamas visų tipų centrinėms ašims.
  • Žymiai lengvesnis nei PFGXP sistema.
  • Lengvesnis montavimas leidžia įspausti guolių kasetes į rėmo korpusą.
  • Išmatavimai: 41 x 86.5mm

Techninės savybės
Kategorija Road, Gravel, Cyclocross
BB Tipas PressFit
Švaistiklių gamintojas SRAM
Rėmo plotis (mm) 86.5
Ašies skersmuo (mm) 28.99 (DUB)
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės