
Specialized Turbo Como 4.0 IGH elektrinis dviratis | Gloss Dolomite Metallic - Satin Black Reflective
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
-
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
4100,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Specialized Turbo Como 4.0 IGH elektrinis dviratis | Gloss Dolomite Metallic - Satin Black Reflective

Specialized Turbo Como – patogus ir galingas miesto e-dviratis kasdienai
Specialized Turbo Como sukurtas tiems, kurie ieško geriausios kasdienio važiavimo patirties mieste – patogios, stilingos ir be jokio streso. Tiesi sėdėsena, žemas rėmas ir visiškai integruota elektrinė sistema leidžia mėgautis važiavimu tiek pakeliui į darbą, tiek tvarkant kasdienius reikalus. Tai e-dviratis, kuris padaro judėjimą mieste lengvą, tylų ir malonų, neprarandant nei komforto, nei funkcionalumo.
Pagrindinės savybės:
- Turbo Full Power 2.0 sistema: variklis ir 710 Wh baterija natūraliai sustiprina tavo minimo jėgą iki 4 kartų, užtikrindami sklandų ir tylų važiavimą.
- Patogi, vertikali sėdėsena: sukurta visos dienos komfortui, geram matomumui ir užtikrintam valdymui mieste.
- Žemas rėmas: lengvas užlipimas ir nulipimas, puikiai tinka kasdieniam naudojimui.
- Enviolo TR vidinė pavarų stebulė: bepakopė pavarų sistema leidžia keisti perdavimą taip paprastai, kaip reguliuojant garsą.
- Sklandi važiavimo kokybė: 80 mm amortizuojanti priekinė šakė, didesnės apimties padangos ir amortizuojanti balnelio iškyša sugeria kelio nelygumus.
- MasterMind ekranas: visa svarbiausia važiavimo informacija vienoje vietoje su galimybe realiu laiku reguliuoti pagalbos lygius.
- Specialized App integracija: važiavimo diagnostika, pagalbos nustatymai, nuotolio optimizavimas ir saugumo funkcijos.
- Turbo System Lock: galimybė užrakinti variklį ir aktyvuoti judesio signalizaciją telefone.
- Integruota, išimama baterija: lengva įkrauti ir saugiai užrakinti rėme.
- Pilna miesto komplektacija: purvasaugiai, LED priekiniai ir galiniai žibintai, tvirta galinė bagažinė (iki 27 kg apkrovos).
- Didelis nuotolis: iki 120 km arba iki 5,5 val. važiavimo „Eco“ režimu.
| Techninės specifikacijos | |
| Stebulė | Front Hub: Specialized alloy front hub disc, sealed cardridge bearings, 6-bolt, 15x110mm thru-axle, 32h; Rear Hub: enviolo rear hub with integrated manual gear box, 310% range, 6-bolt, 10x135mm, 32h |
| RĖMO KOMPLEKTACIJA | |
| Rėmas | E5 Aluminum, bottom bracket motor mount, fully integrated &lockable downtube battery, internal cable routing, lock and front rack mount, sliding dropout |
| Šakė | SR Suntour MobieA32, 80mm travel, lockout, fender-mounts, integrated light mount |
| PAVARŲ SISTEMA | |
| Galinis pavarų perjungėjas | Enviolo Integrated Gear Hub, Manual Shifting |
| Kasetė | Gates 22T |
| Grandinė | Gates Carbon Drive CDX 122t belt, black |
| Švaistikliai | Praxis, Brose Isis, 165mm, Bcd 104mm |
| Dantratis | Gates Carbon Drive CDC 50T chainring, black |
| STABDŽIAI | |
| Stabdžiai | Rear Brake: Shimano 2 pistons hydraulic disc, 160mm; Front Brake: Shimano 2 pistons hydraulic disc, 180mm |
| RATAI / PADANGOS | |
| Ratai | 650b disc, double-wall alloy, pinned, 32h |
| Padangos | Hemisphere Flat Protection Reflect, 650b X 2.3 |
| VAIRAS / BALNELIS | |
| Vairas | Specialized Como handlebar/stem combo |
| Vairo iškyša | Specialized integrated stem |
| Balnelis | Body Geometry Comfort Gel, 200mm W/ Handle |
| Balnelio iškyša | Spring suspension, alloy, 40mm travel, 30.9mm, 2-bolt clamp, 34.9mm sleeve |
| ELEKTRINĖS DALYS | |
| Variklis | Specialized 2.0, 70Nm torque, custom tuned motor, 250W nominal |
| Akumuliatorius | Specialized integrated battery, state of charge display, 710Wh, UL |
| Įkroviklis | Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug, 100-240V |
| UI/Nuotolinis valdymas | Display with handlebar remote, Bluetooth® connectivity, customizable display pages |
| AKSESUARAI | |
| Priekinis žibintas | Lezyne, Ebike Hecto Stvzo E350+, 350 Lumen, 160Cm Wire, With Reflector |
| Bagažinė | Specialized rack, MIK HD interface, built-in pannier mounts, 27kg max load |
| Kojelė | Specialized kickstand, 40mm mount |
| Purvasaugiai | Specialized DRYTECH fenders, 65mm width, extra strong aluminum fenderstay |
| Pedalai | Specialized Commuter w/ grip tape & reflectors |


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.
Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.
Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių dėl papildomos informacijos ar paaiškinimų.
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės














