Meniu
0
Norai

Specialized Turbo Basket krepšys ant bagažinės

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98922-5052
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
39,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Turbo Basket krepšys ant bagažinės


  • Patogi saugykla kelionėje: "Turbo Basket" yra idealus kasdienių reikalų ir kelionių palydovas. Nesvarbu, ar pasiimate lengvų maisto produktų, ar vežate papildomus drabužių sluoksnius, ar vežate maistą, šis krepšys - tai jūsų patogus sprendimas, kaip laikyti daiktus ant dviračio. Jo 12 litrų talpa puikiai tinka kasdieniams daiktams, todėl tai yra būtinas priedas jūsų miesto dviračių nuotykiams. Naudodami "Turbo Basket" krepšį galėsite be vargo ir stilingai vežtis tai, ko jums reikia.

  • Lengvas tvirtinimas ir universalus suderinamumas: Sukurtas patogiam ir paprastam naudojimui, "Turbo Basket" turi MIK adapterio plokštelę, leidžiančią greitai ir saugiai pritvirtinti prie galinių su MIK suderinamų mūsų "Turbo Vado", "Turbo Como" arba "Turbo Tero" modelių bagažinių. Šis paprastas ir tvarkingas montavimo sprendimas užtikrina, kad krepšys bus tvirtai pritvirtintas, o jūsų daiktai bus laikomi stabiliai ir patikimai. Krepšelio matmenys (209 x 369 x 378 mm aukščio, pločio ir gylio) suteikia pakankamai vietos ir kartu išlaiko elegantišką jūsų dviračio profilį.

  • Apgalvotos dizaino funkcijos: Be praktiškumo, "Turbo Basket" pasižymi daugybe apgalvotų funkcijų, kurios pagerina jūsų važiavimo patirtį. Jame yra krovinių tinklelis, kad važiuojant daiktai būtų saugiai laikomi vietoje. Integruota rankena leidžia lengvai nešti krepšį nulipus nuo dviračio, taip padidinant jo patogumą. Nors krepšys suderinamas su bet kuria MIK bagažine, kai yra sukomplektuotas su MIK adapterio plokštele, jis taip pat specialiai pritaikytas "Turbo Como", todėl jį galima naudoti su priekine bagažine (pastaba: priekinė bagažinė parduodama atskirai). Šis krepšys - tai ne tik vežimo priedas, tai jūsų gyvenimo būdo dviračiu patobulinimas.


Image1 image2 image3

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės