Meniu
0
Norai
Specialized Porto Cargo šoninis krepšys Specialized Porto Cargo šoninis krepšys Specialized Porto Cargo šoninis krepšys Specialized Porto Cargo šoninis krepšys Specialized Porto Cargo šoninis krepšys Specialized Porto Cargo šoninis krepšys
+1

Specialized Porto Cargo šoninis krepšys

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 98923-5921
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
139,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Porto Cargo šoninis krepšys


"Porto" padidintos daiktadėžės: Erdvios ir patvarios

"Porto Oversized Panniers" yra puikus sprendimas, kaip vežti viską, ko reikia, ir dar daugiau. Šios didžiulės 44 litrų talpos ir 25 kg leistinos apkrovos talpyklos pagamintos iš itin patvaraus 1000D poliesterio audeklo, todėl puikiai tinka intensyviam naudojimui. Nesvarbu, ar tai būtų kasdieniai būtiniausi daiktai, bet kokie galimi pirkiniai, ar tiesiog papildomi daiktai "šiaip sau", šie didelių matmenų krepšiai sukurti taip, kad viską lengvai sutalpintų.

  • Tvirtos medžiagos ir dizainas: Iš aukštos kokybės 1000D poliesterio audeklo, su sulankstomu viršutiniu užsegimu, pritvirtintu dviem reguliuojamais diržais, užtikrinančiu jūsų daiktų saugumą ir apsaugą.
  • Nešiojamojo kompiuterio ir būtiniausių daiktų apsauga: Įrengta paminkštinta vidinė nešiojamojo kompiuterio dėtuvė, tinkama ne didesniam kaip 14 colių nešiojamajam kompiuteriui, taip pat paminkštinta užtrauktuku užsegama kišenė su dviem išplečiamomis tinklinėmis kišenėmis, kuriose galima papildomai laikyti daiktus.
  • Pritaikytos "Porto" galinei bagažinei: šie krepšiai specialiai pritaikyti "Porto" galinei bagažinei, todėl saugiai ir stabiliai laikosi.
  • Universalūs ir atspindintys šviesą: Juodos spalvos su šviesą atspindinčiomis detalėmis, kad būtų geriau matomi. Praktiškas dizainas leidžia krepšį sulankstyti plokščiai, kad jį būtų lengva pernešti.
  • Suderinamumas ir keliamoji galia: Suderinamas su papildomais "Porto" priedais, tokiais kaip atraminės kojelės, keleivių sėdynės, kojų platformos, apsauginiai turėklai, krovinio pagrindas ir vaikiška kėdutė. Uždaryto krepšio matmenys 550 mm x 325 mm x 250 mm, todėl jame yra pakankamai vietos daiktams laikyti.
  • Lengvas, bet tvirtas: kiekvienas krepšys sveria 1350 g, todėl suderintas patvarumo ir patogumo vežti poreikis.

Image-1
image-2
image-3

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės