Meniu
0
Norai

Specialized Sitero balnelis

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
139,90€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Sitero balnelis

Kartu su Retül pritaikymo specialistais, gydytojais ir inžinieriais sukurtas Sitero balnelis geriausiai tinka aerodinamiškoms važiavimo laikui pozicijoms. Platus kanalas, progresyvi forma, 2 lygio paminkštinimas ir kelios pločio parinktys užtikrina optimalų komfortą ir atramą važiuojant ilgas distancijas aerodinaminėje padėtyje. Kad šis balnelis būtų dar labiau užtikrintas, jog tai yra geriausias triatlono balnelis rinkoje, jame yra tuščiaviduriai "Chromoly" bėgeliai ir SWAT™ laikikliai, kurie leidžia aerodinamiškai laikyti svarbiausius važiavimo reikmenis.

  • Naujo lygio komfortas visų dydžių dviratininkams, važiuojantiems aerodinaminėje padėtyje.
  • Lengvas ir atraminis PU paminkštinimas užtikrina komfortą ir atramą ilgesnių kelionių metu.
  • Keturpusio elastingumo apmušalo medžiaga neprilygstamam dubens raiščių komfortui.
  • 2 lygio paminkštinimas: Vidutinio tankio putplastis dviračio pojūčiui su papildomu paminkštinimu.
  • Patvarūs tuščiaviduriai Cr-Mo bėgeliai.
  • SWAT™ suderinami laikikliai, suformuoti balnelio pagrinde, leidžia rasti elegantiškus ir integruotus laikymo sprendimus.
  • Dydis 130 mm / svoris 227 g
  • Dydis 155 mm / svoris 245 g


Spaudimo atvaizdavimo našumas

Naudojame slėgio žemėlapį, kad patvirtintume, jog mūsų sprendimai teikia realią naudą dviratininkui ir yra paremti tikrais moksliniais duomenimis. Šie slėgio žemėlapiai rodo, kaip skirtingi "Body Geometry" balneliai išsprendžia dviratininko problemas - nuo minkštųjų audinių spaudimo iki sėdimojo kaulo skausmo - bet kurioje važiavimo padėtyje.

Kūno geometrijos balneliai

Mūsų balneliai būna įvairaus pločio, ergonomiškų formų ir su išpjovomis, kad jūsų svoris būtų paremtas sėdėjimo kaulais, o ne minkštaisiais audiniais. Naujoviškos medžiagos valdo minkštųjų audinių spaudimą, apsaugo kraujotaką ir nervus, kad važiuojantys vyrai išvengtų erekcijos sutrikimų, o moterys - lytinių lūpų skausmo ir tirpimo.

Atsisveikinkite su užpakalio skausmu

Kodėl kiekvieną balnelį siūlome kelių dydžių, formų ir medžiagų? Kodėl formuojame zomšą pagal jūsų kūną ir naudojame trigubo tankio putplastį? Nes kiekvienas kūnas yra skirtingas, tačiau problemos, su kuriomis jie susiduria balne, yra tos pačios - sėdmenų skausmas, randinio audinio kaupimasis ir kraujotakos praradimas. Naudodami slėgio žemėlapius, aklus komforto tyrimus ir net varpos kraujotakos tyrimus (taip, mes tai padarėme), mes ne tik pažadame išspręsti šias vyrų ir moterų problemas, bet ir tai įrodome.


Dydžio vadovas:

https://www.specialized.com/us/en/saddle-sizing/app#/step1?mpl=187355

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės