Meniu
0
Norai

Specialized Sirrus X 2.0 Step-Through fitness dviratis | Dusty Turquoise

0/5 2 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
549,00€ 725,00€ -24%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Sirrus X 2.0 Step-Through fitness dviratis | Dusty Turquoise

Puikus dviratis jūsų fitneso tikslams pasiekti yra tas, kuris atitinka visus reikalavimus ir priverčia jus pakilti nuo sofos ir pajudėti. Greitas ir sklandus? Patikrinta. Patogi važiavimo padėtis? Patikrinta. Kūno geometrijos išbandyti lietimo taškai ir našumo mąstysena? Patikrinkite trigubai. Jei sveikata yra turtas, sakome, kad šie treniruočių dviračiai yra būtent tai, ko reikia gydytojui.

Sirrus X - tai jūsų bilietas, leidžiantis važiuoti daugiau ir ten, kur net neįsivaizdavote esant įmanoma. Tai patogus, galingas, "darom" tipo dviratis, kuris įkvėps jus važiuoti daugiau nei kada nors anksčiau. Didesnės, pasitikėjimo keliančios padangos, šiek tiek vertikalesnė važiavimo padėtis, itin intuityvi vienos pavaros pavara, daugybė tvirtinimo vietų bagažinėms ir sparnams - tai daugiau nei tik tvirtas partneris važiuojant asfaltu. Sirrus X yra tinkamas pasirinkimas, kai reikia važiuoti žvyrkeliu. Be to, kiekviename "Sirrus X" įrengtas aukščiausio lygio komfortas, kurį užtikrina mūsų moksliškai išbandytas ir ergonomiškai sukonstruotas "Shared Platform Body Geometry" balnelis, rankenos ir pedalai.

  • Lengvas A1 lydinio rėmas su švariu vidiniu laidų išvedžiojimu, 1,7 kg lengvesnis už "Crosstrail Hydro" modelį.
  • Maksimalus valdymas dėl itin intuityvaus perjungimo su 1x8 plataus diapazono pavaromis ir galingais hidrauliniais diskiniais stabdžiais.
  • Greitai riedančios "Specialized Pathfinder 42c" padangos su patentuotu "Gripton" gumos mišiniu.

PASITIKĖJIMO ĮKVEPIANTIS

Sėdėdami ant A1 aliuminio būsite puikioje padėtyje, kad galėtumėte patogiai pasiekti vairą ir efektyviai minti pedalus. Šis dviratis suteikia pasitikėjimo purve ir užtikrina didesnį stabilumą važiuojant bet kokiu greičiu. Į šį receptą įtraukite mūsų moksliškai išbandytą "Body Geometry" balnelį, rankenas ir pedalus ir jūsų rankos bei užpakalis bus patogūs bet kokio ilgio kelionėse.VALDO PAPRASTUMAS

Nereikia jokio naudotojo vadovo. Paprastas 1x pavarų perjungimas reiškia, kad pavaras perjungsite vienoje intuityvioje vietoje, tačiau turėsite visas sudėtingesnėe, daug priežiūros reikalaujančios įrangos galimybes. Visų modelių hidrauliniai diskiniai stabdžiai yra standartinė visų modelių įranga, kad būtų daugiau stabdymo galios bet kokiomis sąlygomis ir rečiau atliekama techninė priežiūra.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Specialized A1 Premium Aluminum, Fitness Geometry, butted tubing, internal cable routing, flat-mount disc, quick-release, Plug + Play rack/fender mounts
Šakė Hi-Ten steel, flat-mount disc, Plug + Play fender mounts, low rider rack mounts, quick-release
PAVARŲ SISTEMA
Galinis pavarų perjungėjas MicroSHIFT Advent 8 Speed, W/O Clutch
Kasetė MicroSHIFT, 8-Speed, 12-42t
Grandinė KMC X8 w/ Missing Link™
Švaistikliai 3 pc, Alloy Forged Arms
Dantratis 40T, Narrow-wide Steel
Centrinės ašies guoliai BSA, square-taper, 68mm
STABDŽIAI
Stabdžiai Promax F1, hydraulic disc, flat-mount, 160mm
RATAI / PADANGOS
Padangos Pathfinder Sport, 700x42mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas Stout Mini Rise, alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm
Vairo iškyša Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
Balnelis Bridge Sport, Steel rails, 155/143mm
AKSESUARAI
Pedalai Specialized Body Geometry Fitness, platform, plasticTOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

2 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Donatas S.

2023/06/28
Donatas S. Patvirtintas pirkėjas
Viskas kaip ir tikejausi labai gerai.
Ieva V.

2023/06/06
Ieva V. Patvirtintas pirkėjas
Šiek tiek kreivai prisuktas vairas, bet visa kita puiku, ačiū!

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės