Meniu
0
Norai

Specialized Sawtooth 2Bliss Ready 28" sulankstoma padanga | Transparent Sidewall

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
45,00€
Specialized Sawtooth 2Bliss Ready 28 Specialized Sawtooth 2Bliss Ready 28
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Sawtooth 2Bliss Ready 28" sulankstoma padanga | Transparent Sidewall

Sawtooth yra nuotykių padanga, sukurta bet kokiai kelio dangai įveikti ir pakankamai tvirta, kad atlaikytų sunkumus kelionių metu.

Protektorius pasižymi aštriais kampais ir briaunomis, kad užkabintų bet kokį paviršių, o "Endurant" karkasas sustiprina šoninę sienelę, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga ir didelė keliamoji galia. Tuo tarpu mūsų legendinis GRIPTON® mišinys užtikrina patikimą sukibimą ir valdymą, o centrinė protektoriaus dalis yra sustiprinta, kad būtų galima nuvažiuoti daug kilometrų.

Galiausiai, šią padangą galima montuoti be kamerų, todėl galite naudoti mažesnį slėgį, kad padidintumėte sukibimą, taip pat sumažintumėte plokščių padangų suspaudimo riziką.

Techninės savybės
Medžiaga GRIPTON®
TPI 120
Tipas Sulankstoma
Svoris (g) 700 x 38mm, apie 500g, 700 x 42mm, apie 615g
Max PSI 50-80
Technologijos Endurant Casing, BlackBelt, 2Bliss Ready

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės