Meniu
0
Norai

Specialized Roval Control SL 35mm vairas | +20mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
149,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roval Control SL 35mm vairas | +20mm

XC lenktynėse standumas prilygsta greičiui. Būtent tai lėmė mūsų mąstymą kuriant "Roval Control SL" vairą. Pasiskolinę įkvėpimo iš dviračių technikos, žinojome, kad 35 mm pločio strypo gnybtas suteiks mums reikiamą standumą, kurio reikia mūsų sportininkams, ir bus itin lengvo, rankomis sukurto karbono pagrindas.

Jis lengvas... 185 g.

Tačiau lengvas svoris ir standumas nėra vienintelės dėlionės dalys. Lenktynininkams taip pat reikia labai tikslaus valdymo leidžiantis žemyn ir patogios, stabilios padėties varginančiuose pakilimuose. 780 mm pločio "Roval Control SL" vairas leidžia pasirinkti tobulą dydį, o pasaulio čempionatuose patikrinta geometrija suteikia pasitikėjimo savimi, kad galėtumėte įveikti bet kurią atkarpą.

  • Medžiaga: didelio modulio anglies pluoštas
  • Plotis: 780 mm, yra pjovimo žymės, kad būtų galima pritaikyti plotį
  • Pakilimas: 20 mm
  • Pakilimas į viršų: 6 laipsniai
  • Atbulinis posvyris: 8 laipsniai
  • Skersmuo: 35 mm
  • Svoris: 185 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės