Meniu
0
Norai

Specialized Traverse SL 35 mm vairas

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
199,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Traverse SL 35 mm vairas

Traverse SL 35 - tai mūsų premjerinis DH tvirtas ir XC lengvas vairas, kuriame panaudota dešimtmečius kaupta anglies pluošto patirtis, kad būtų užtikrintas tikslus valdymas ir išskirtinis komfortas, taip pat geriausias klasėje tvirtumo ir svorio santykis.

Pastaraisiais metais vairai tapo platesni, ir tai sukėlė įdomių iššūkių. Kadangi vairai platesni, smarkiai padidėjo sverto įtempiai, veikiantys vairą. Traverse SL vairas turi 35 mm skersmens kotą; taip padidinamas stiprumas šioje svarbioje zonoje ir kartu išsklaidoma vairo apkabos apkrova didesniame plote. Saugesnis užspaudimas ir tvirtesnis vairas - tai geri dalykai. Tuo tarpu mūsų didžiulė patirtis dirbant su anglies pluoštu leidžia mums užtikrinti maksimalų tvirtumą ties apkaba ir pritaikyti anglies pluošto sluoksnį taip, kad būtų užtikrintas amortizacijos slopinimas prie vairo galų, todėl važiuojama patogiau ir mažiau pavargstama. "Traverse SL 35" yra pakankamai stipri, kad galėtų įveikti pačią sudėtingiausią vietovę, pakankamai patvari ir patogi, kad galėtų kasdien įveikti sunkųjį kelią, ir pakankamai lengva, kad priverstų šypsotis XC lenktynininkus.

  • Plotis: 780 mm, 800 mm
  • Laikiklis: 35 mm.
  • Pakilimas: 30 mm
  • Pakilimas aukštyn: 6 laipsniai
  • Atbulinis posvyris: 8 laipsniai
  • Svoris: 227 g

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės