Meniu
0
Norai

Specialized Ground Control Sport 29" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
25,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Ground Control Sport 29" padanga | Black

Ground Control Sport naudoja itin universalų protektoriaus raštą, kuris gali būti naudojamas nuo kroso lenktynių iki trailų, greitai rieda ir pasižymi išskirtiniu patikimumu bei sukibimu.

Block-In-Block konstrukcijoje naudojamas aukštesnis pritaikomas vidinis blokas, kuris "praduria" žemę ir užtikrina sukibimą. Didesnė išorinė konstrukcija palaiko vidinį bloką, kad būtų užtikrintas papildomas greitis, sukibimas, atrama ir stabilus valdymas.

Techninės savybės
TPI 60
Tipas nesulankstoma
Svoris (g) apie 890g
Max PSI 25-50

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės