Meniu
0
Norai

Specialized Ground Control 20" padanga | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
20,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-20 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Ground Control 20" padanga | Black


"Ground Control" padanga išsiskiria kaip puiki "trail" padanga. Jos pranašumą lemia išbandytas ir patikrintas dizainas, kuris buvo patobulintas naudojant šiuolaikines technologijas. Šios padangos protektoriui formuoti pasitelkėme CAD inžineriją, užtikrinančią, kad kiekvienas protektoriaus elementas būtų optimalios struktūros ir padidintų stabdymo galią bei sukibimą. Šis kruopštus projektavimo procesas ne tik pagerina padangos struktūrinį vientisumą, bet ir išlaiko protektoriaus paviršiaus pritaikomumą. Rezultatas - padanga, kuri nuolat užtikrina išskirtinį sukibimą įvairiuose kalnų keliuose, todėl ji yra patikimas pasirinkimas bet kokiems bekelės nuotykiams. Nesvarbu, ar esate patyręs dviratininkas, ar tik pradedate važiuoti, "Ground Control" padanga užtikrina našumą ir universalumą, kurių reikia norint užtikrintai įveikti trasas.


Techninės savybės
TPI 26 TPI
Tipas Bead: Wire
Mišinys 60a
Max PSI 25-50 psi

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės