Meniu
0
Norai

Specialized Roval Control vairas (Cockpit)

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
419,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Roval Control vairas (Cockpit)

Nepakartojama integracija aukšto našumo lenktynėms

Specialized Roval Control Cockpit yra aukščiausios klasės sprendimas lenktynininkams, ieškantiems visiškai integruotos sistemos intensyvioms, greitoms pastangoms. Sukurtas kaip inžinerinis stebuklas, šis vairas yra specialiai pritaikytas atitikti aukšto lygio XC lenktynių iššūkius. Didelio tankio anglies pluoštas ne tik užtikrina nepaprastą lengvumą, bet ir suteikia nepakartojamą standumą bei kontrolę, kurie yra būtini šiandieniniuose konkurencingose Pasaulio taurės varžybose.

Optimizuotas dizainas su įrodytais rezultatais

Bendradarbiaujant su S-Racing Factory XC komanda, Roval kruopščiai suderino Control SL Cockpit matmenis. Tai apima plotį, pakilimą, iškyšą ir lenkimą, užtikrinant, kad kiekvienas važiuotojas galėtų atrasti optimalią poziciją. Šis tikslus reguliavimas leidžia efektyviai perteikti jėgą ir aukščiausio lygio valdymą sudėtingiausiose nusileidimo trasose. Nesvarbu, ar siekiate pasaulio čempiono titulo, ar tiesiog mėgaujatės vietiniais takais, keturi prieinami vairo iškyšos ilgiai palengvina tinkamos pozicijos pasirinkimą jūsų važiavimo stiliui.

Techninės savybės
Išlenkimo laipsniai (atgal ir aukštyn) 8° / 1°
Plotis 780 mm
Vairo pakilimas 0 mm pakilimas, su -12 laipsnių integruota iškyša
Medžiaga Didelio tankio anglies pluoštas
Svoris (g) 250 (780mmx70mm)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės