Meniu
0
Norai

Specialized Cannibal Grid Gravity 2Bliss Ready T9 sulankstoma padanga / Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Specialized
Likutis: Turime
Specialized
Kaina:
69,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Specialized Cannibal Grid Gravity 2Bliss Ready T9 sulankstoma padanga / Black


Kalnų dviračio padanga "Cannibal" keičia žaidimo taisykles dviratininkams, norintiems įveikti pasaulio taurės kalnų nusileidimo trasas. Ši padanga, sukurta bendradarbiaujant su garsiais dviratininkais Loïc Bruni, Finn Iles ir Chris Grice iš "Gravity" komandos, pasižymi neprilygstama trauka. Ji turi visiškai atnaujintą protektoriaus raštą, kuriame itin kibus GRIPTON® T9 mišinys derinamas su didelio tūrio korpusu, užtikrinančiu puikų valdymą įvairiose vietovėse. Padanga suprojektuota su išdėstytais peties blokais, užtikrinančiais puikų stabilumą posūkiuose, ir dideliais centriniais stabdymo blokais, užtikrinančiais veiksmingą sukibimą su žeme. Puikiai suderinusi svorį ir patvarumą, "Cannibal" padanga turi "GRID Gravity" korpusą, todėl idealiai tinka važiuoti enduro, kalnų ir parko trasomis. Ji išsiskiria neįtikėtinu sukibimu, didinančiu dviratininko pasitikėjimą savimi, o tai leidžia lengvai įveikti bet kokią trasą.


Cyclist_image1 Cyclist_image2 cyclist_image3 cyclist_image4

Techninės savybės
TPI 60 TPI
Tipas Folding Tire, Tubeless Ready
Svoris (g) 1460 g
Mišinys Gripton® T9
Technologijos GRID GRAVITY 2-ply

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės