Meniu
0
Norai

Shimano Ultegra FC-R8100-NK dantratis | 110 BCD | 2x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
14,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Ultegra FC-R8100-NK dantratis | 110 BCD | 2x12 pavarų


Šis SHIMANO dantratis yra pritaikytas 2/12 pavarų sistemoms ir yra suderinamas su Ultegra FC-R8100 švaistikliu bei Ultegra FC-R8100-P švaistikliu su integruotu galios matuokliu.
Mažesnis dantratis 34T pagamintas iš anoduoto aliuminio, o išorinis 50T - iš anoduoto aliuminio ir anglies pluošto sustiprintos kompozicijos, naudojant Hollowglide technologiją, kuri leidžia formuoti tuščiavidurę struktūrą. Dėl šios unikalios konstrukcijos dantratis yra lengvesnis, bet tuo pačiu metu išsaugo puikius standumo rodiklius ir ilgaamžiškumą.

Tai aukštos kokybės komponentas, sukurtas tiems, kurie vertina ne tik efektyvumą, bet ir patikimumą. Ypatinga dėmesį atkreipiant į detalę, šis dantratis užtikrina sklandų pavarų perjungimą ir optimalų galios perdavimą.

Suderinamumas (rekomenduojamas):

  • SHIMANO Ultegra FC-R8100 2/12 pavarų sistema
  • SHIMANO Ultegra FC-R8100-P 2/12 pavarų sistema su galios matuokliu

Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) 110 mm
Dantukų skaičius 34T, 50T
Kategorija Plento
Pavaros 12
Tvirtinimas 4 varžtų
Modelis Ultegra FC-R8100
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės