Meniu
0
Norai

Shimano SM-BB71-41B Hollowtech II centrinės ašies guolis | PressFit BB86

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ISMBB7141B
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
22,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5+ 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano SM-BB71-41B Hollowtech II centrinės ašies guolis | PressFit BB86


Shimano SM-BB71-41B yra presuojamo (press fit) tipo centrinis guolis, skirtas Hollowtech II švaistiklių montavimui į plento dviračio rėmą su 86,5 mm rėmo pločiu.

SM-BB71-41B centrinius guolius rekomenduojama naudoti su senaisiais 10 pavarų plento dviračių ir Cyclocross švaistikliais. Tai puikus pasirinkimas norintiems patobulinti savo dviračio veikimą.

Shimano Hollowtech II technologija atspindi pažangią švaistiklių ir guolių sistemą, kurios tikslas – pasiekti idealų standumo, svorio ir sukimosi efektyvumo santykį. Sistema integruoja apatinį guolį su dešiniuoju švaistikliu, naudodama 24 mm ašies arba guolio skersmenį, kuris yra optimalus stabilumui. Aukštos kokybės guolių sandarikliai užtikrina ilgą komponento tarnavimo laiką.


Techninės savybės
Kategorija Plento
BB Tipas PressFit
Švaistiklių gamintojas Shimano
Rėmo plotis (mm) 86.5
Ašies skersmuo (mm) 24 (Hollowtech II)
Guolių medžiaga Plienas
Svoris (g) 71

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės