Meniu
0
Norai

Shimano Dura Ace PD-R9100 pedalai (Standartiniai)

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: IPDR9100
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
189,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Dura Ace PD-R9100 pedalai (Standartiniai)

Lengviausi ir efektyviausi Dura-Ace pedalai, kokus tik Shimano kada nors yra sukūrę. Tvirta ir lengva konstrukcija, itin plati platforma ir platus guolių išdėstymas užtikrina maksimalų galios perdavimą ir pedalų mynimo efektyvumą. PD-R9100 yra geriausias pasirinkimas plento lenktynininkams, triatlonininkams ar rimtiems dviratininkams. Galimi standartiniai arba 4 mm ilgesnės ašies modeliai.

SAVYBĖS

  • PD-R9100 yra aukščiausios klasės plento dviračių pedalai: Lengviausi ir efektyviausi kada nors pagamintas Dura-Ace pedalai.
  • Lengvi ir standūs: Įpurškiamas anglies kompozito korpusas yra lengvas ir standus, kad pedalus būtų galima minti optimaliai.
  • Puikus galios perdavimas: Ypač plati platforma, kad galia būtų perduodama tiesiai iš jūsų į dviratį.
  • Stabilumas ir patogumas: Platus guolių išdėstymas tolygiai paskirsto apkrovą ir padeda išvengti karštųjų taškų.
  • Pritaikykite pedalus: reguliuojami įsegimo ir atsegimo įtempimo nustatymai leidžia lengviau ar sunkiau įsegti ir išsegti pedalus.

OPTIMIZUOTAS SVORIS IR STANDUMAS

PD-R9100 yra standžiausi ir lengviausi kada nors pagaminti Dura-Ace pedalai - pora sveria vos 228 gramus. Optimaliai subalansuotas svoris ir standumas užtikrina stabilumą ir efektyvų galios perdavimą. Galite pasitikėti PD-R9100 kiekvieną kartą, kai atakuosite ar įveiksite įkalnę.

AUKŠČIAUSIAS PEDALŲ MYNIMO NAŠUMAS

Dėl itin plačios PD-R9100 platformos padidėja bato ir pedalo sąlyčio plotas, todėl efektyviau perduodama galia iš jūsų į dviratį. Platus guolių išdėstymas tolygiau paskirsto apkrovą. Mažas pado aukštis užtikrina stabilią platformą optimaliam pedalų mynimui. Išskirtinė specifikacija su mėlynomis SM-SH12 plokštelėmis, užtikrinančia glaudesnį bato ir pedalo ryšį.

Į komplektą įeina pedalų plokštelės.

Techninės savybės
Įsegimas Vienpusis
Kategorija Road
Plokštelės komplekte SM-SH11
Tinkančios plokštelės SM-SH10, SM-SH11, SM-SH12
Tipas Road
Svoris 228 (pora)

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės