Meniu
0
Norai

Shimano Cues SL-U8000-L kairė pavarų perjungimo rankenėlė | Clamp Band | 2 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ISLU8000LB1P
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
56,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 3 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues SL-U8000-L kairė pavarų perjungimo rankenėlė | Clamp Band | 2 pavarų


Patobulintas dizainas ir funkcionalumas

Atraskite naujovišką "RAPIDFIRE PLUS MONO" pavarų perjungimo rankenėlę - elegantiško dizaino ir išskirtinio funkcionalumo šedevrą. Nauja perjungiklio forma pritaikyta patogumui ir lengvumui, todėl kiekviena kelionė teikia malonumą. Lengvas valdymas leidžia sklandžiai ir be pastangų perjungti pavaras, todėl tinka visų tipų dviratininkams. Tvarkingas laidų pravedimas ne tik prisideda prie komponento estetinio patrauklumo, bet ir pagerina jo bendrą veikimą. Šis konstrukcijos aspektas užtikrina, kad vairas būtų neperkrautas, todėl jį galima geriau valdyti ir maloniau važiuoti.


Intuityvus ir efektyvus pavarų perjungimas

RAPIDFIRE PLUS MONO pavarų perjungimo rankenėlė sukurta taip, kad gerokai supaprastintų pavarų perjungimo procesą. Dėl unikalios galimybės viena rankenėle perjungti pavaras tiek aukštyn, tiek žemyn, ji išsiskiria iš kitų. Toks pavarų perjungimo supaprastinimas pagerina važiavimo patirtį, nes leidžia greitai ir intuityviai perjungti pavaras. Kartu su "INSTANT RELEASE" technologija perjungiklis iš karto reaguoja į jūsų veiksmus, todėl pavarų perjungimas atliekamas greitai ir sklandžiai. Tai ypač naudinga važiuojant dinamiškomis sąlygomis, kai labai svarbu greitai prisitaikyti.


Lengva ir kompaktiška, užtikrinanti optimalų veikimą

Suprojektuota siekiant minimalizmo ir efektyvumo, "RAPIDFIRE PLUS MONO" pavarų rankenėlė pasižymi lengva ir kompaktiška konstrukcija. Tai ne tik sumažina bendrą dviračio komplektacijos svorį, bet ir suteikia racionalią išvaizdą. 2-WAY RELEASE technologija pagerina šio kompaktiško perjungiklio funkcionalumą, todėl dviratininkai gali perjungti pavaras dviem kryptimis, kad būtų galima lanksčiau ir patogiau naudoti. Nesvarbu, ar važiuojate miesto gatvėmis, ar įveikiate atšiaurias trasas, šis perjungiklis užtikrina sklandų ir operatyvų pavarų perjungimą, todėl kiekvienas važiavimas tampa malonesnis ir efektyvesnis.

Techninės savybės
Tvirtinimas Clamp band

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės