Meniu
0
Norai

Shimano Cues SL-U6000-10R dešinė pavarų perjungimo rankenėlė | Clamp band | 10 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ESLU600010RA1P
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
30,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues SL-U6000-10R dešinė pavarų perjungimo rankenėlė | Clamp band | 10 pavarų


Supaprastintas dizainas ir puikus valdymas

Patirkite tobulą estetikos ir funkcionalumo derinį su šia elegantiško dizaino pavarų perjungimo rankenėle. Jo nauja, ergonomiška forma ne tik nuostabiai atrodo, bet ir užtikrina geresnį valdymą. Lengvas rankenėlės veikimas užtikrina sklandų ir lengvą pavarų perjungimą kiekvieną kartą, todėl važiavimas tampa malonesnis ir mažiau varginantis. Be to, tvarkingas laidų pravedimas prisideda prie elegantiškos dviračio išvaizdos ir kartu pagerina jo bendrą efektyvumą bei palengvina naudojimą.


Pažangios pavarų perjungimo technologijos, užtikrinančios tikslų valdymą

Pavarų perjugimo rankenelėje įdiegta "RAPIDFIRE PLUS" technologija, užtikrinanti lengvą ir greitą rankenėlės pasiekiamumą bei greitą reagavimą. Ši funkcija pagerina vairuotojo gebėjimą greitai ir tiksliai perjungti pavaras, idealiai tinka greitai prisitaikyti prie besikeičiančių vietovių. INSTANT RELEASE technologija užtikrina greitą reakciją paspaudus rankenėlę, todėl tai yra didelis pranašumas važiuojant greitu tempu.


Kompaktiška ir efektyvi, kad važiavimas būtų sklandus

Ši pavarų perjungimo rankenėlė sukurta taip, kad būtų efektyvi ir patogi, nes yra lengvos ir kompaktiškos konstrukcijos. 2-WAY RELEASE funkcija padidina jos universalumą, nes leidžia perjungti pavaras dviem skirtingomis kryptimis, kad būtų patogiau ir lengviau prisitaikyti. Dėl tokio dizaino pasirinkimo mechanizmas ne tik neįkyrus, bet ir sumažinantis bendrą svorį, todėl važiavimas tampa sklandesnis ir lengvesnis. Nesvarbu, ar esate paprastas, ar patyręs dviratininkas, ši pavarų perjungimo rankenėlė yra sukurta taip, kad atitiktų jūsų poreikius, nes joje dera stilius, technologijos ir patogumas naudoti.

Techninės savybės
Tvirtinimas Clamp band

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės