Meniu
0
Norai

Shimano Cues SL-U4000-L kairė pavarų perjungimo rankenėlė | Clamp band | 2 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: ESLU4000LBP
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
27,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 3 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues SL-U4000-L kairė pavarų perjungimo rankenėlė | Clamp band | 2 pavarų


Supaprastinta rankenėlės konstrukcija, užtikrinanti geresnį pavarų perjungimą

Atraskite sklandų perjungimą su naujo dizaino pavarų perjungimo rankenėle, kruopščiai sukurta optimaliam veikimui užtikrinti. Dėl ištobulintos formos vairuotojams suteikiamas patogumas naudojantis rankenėle, todėl pavarų perjungimas tampa sklandesnis ir natūralesnis. Lengvas rankenėlės veikimas sumažina pastangas, todėl perjungti pavaras galima greitai ir lengvai. Šis ergonomiškas dizainas užtikrina malonesnį ir mažiau varginantį važiavimą.


Pažangios pavarų perjungimo technologijos, užtikrinančios tikslumą ir paprastumą

Šioje rankenėlėje įdiegta "RAPIDFIRE PLUS" technologija, užtikrinanti greitą rankenėlės pasiekiamumą ir itin lengvą veikimą. Ši funkcija leidžia greitai ir lengvai perjungti pavaras, pagerindama bendrą važiavimo dviračiu patirtį. Be to, rankenėlė turi OPTICAL GEAR DISPLAY - patogią naudotojui funkciją, kuri pagerina perjungimo valdymą. Šis matomas pavaros padėties indikatorius leidžia dviratininkams lengvai stebėti ir koreguoti pasirinktą pavarą, o tai padeda tiksliai ir užtikrintai perjungti pavaras. Šių pažangių technologijų derinys sukuria puikią pavarų perjungimo sistemą, kuri yra ir efektyvi, ir paprasta naudoti.

Techninės savybės
Tvirtinimas Clamp band

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės