Meniu
0
Norai

Shimano Cues FC-U6000-1 švaistikliai | 42T | 1x11/10/9 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Shimano
Kaina:
68,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 2 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues FC-U6000-1 švaistikliai | 42T | 1x11/10/9 pavarų


  • Sklandus ir efektyvus važiavimas: Su šiais švaistikliais važiuoti nelygiu paviršiumi yra smagu ir lengva. Jie suprojektuoti taip, kad išlaikytų grandinę vietoje ir efektyviai perduotų pedalų minimo jėgą, todėl ant dviračio jausitės užtikrinčiau. Nesvarbu, ar važiuojate į kalną, ar akmenuotais keliais, šie švaistikliai padeda važiuoti sklandžiai ir maloniai.

  • Lengvi ir tvirti: Šie švaistikliai pagaminti naudojant 2 PIECE konstrukciją, todėl jie yra lengvi ir tvirti. Tai reiškia, kad galite stipriau minti pedalus, nesijausdami apsunkinti, o jūsų dviratis geriau reaguos. Tai puikiai tinka ilgoms kelionėms, nes padeda efektyviau išnaudoti energiją.

  • Geresnis grandinės valdymas: Šių švaistiklių komplekte esančioje DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT+ funkcijoje naudojama speciali konstrukcija, kad jūsų grandinė būtų patikimai laikoma vietoje. Tai reiškia, kad grandinė mažiau šokinėja ir praslysta, net ir važiuojant nelygiu keliu. Važiuosite sklandžiau ir galėsite daugiau dėmesio skirti maloniems nuotykiams.


Techninės savybės
Dantračio dydis 42T
Galinės pavaros 11/10/9
Suderinama grandinė LINKGLIDE, HG 11-speed
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės