Meniu
0
Norai

Shimano Cues FC-U4000-2 švaistikliai | 40-26T | 2x11/10/9 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
29,00€ Paskutinė prekė!
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano Cues FC-U4000-2 švaistikliai | 40-26T | 2x11/10/9 pavarų


  • Padidintas pedalų mynimo efektyvumas: Patirkite naują standumo ir efektyvumo lygį su "Cues" švaistikliais, skirtais ilgoms kelionėms. Dėl puikios konstrukcijos kiekvienas pedalų mynimas tampa sklandžiu ir efektyviu judesiu, todėl puikiai tinka ilgoms kelionėms. Mėgaukitės patobulinto grandinės sukibimo privalumais, užtikrinančiais nuoseklų ir patikimą pedalų mynimą, būtiną ilgiems atstumams įveikti.

  • Optimizuotas ilgoms kelionėms: Šie švaistikliai skirti ne tik našumui, bet ir ištvermei. Lengva, bet standi konstrukcija yra labai svarbi ilgiems važiavimams, kuriuose svarbiausia - efektyvumas ir patogumas. Konstrukcijoje daugiausia dėmesio skiriama nuovargiui mažinti, todėl galite įveikti didesnius atstumus mažesnėmis pastangomis. Nesvarbu, ar kylate stačiais takais, ar važiuojate lygiomis vietovėmis, šie švaistikliai yra ištvermingas jūsų palydovas.


Techninės savybės
Dantračio dydis 40-26T
Galinės pavaros 11/10/9
Suderinama grandinė LINKGLIDE, HG 11-speed
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės