Meniu
0
Norai

Shimano CN-NX10 grandinė | 1 pavaros

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Shimano
Likutis: Turime
Shimano
Kaina:
8,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Shimano CN-NX10 grandinė | 1 pavaros


Shimano CN-NX10 grandinė, sukurta Nexus vidinėms pavaroms arba vienos pavaros sistemoms, išsiskiria itin dideliu atsparumu dėvėjimuisi, užtikrinančiu ilgesnį produktų tarnavimo laiką. Speciali antikorozinė apdaila ne tik prailgina grandinės gyvavimo trukmę, bet ir užtikrina jos patikimumą įvairiomis eksploatacijos sąlygomis.


Techninės savybės
Kategorija Fitness / MTB
Narelių skaičius 114
Pavaros 1
Sujungimo tipas Pin (kaištis)
Modelis CN-NX10
Svoris (g) 364

TOP

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės