
Roval Terra CLX III karboninis priekinis ratas | Satin Carbon - Gloss Black
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
30026-5511
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
1300,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
| Likutis | Pristatymas | |
| Parduotuvė | 0 | - |
| Tiekėjo sandėlis | 5+ | 10-20 d.d. |
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Roval Terra CLX III karboninis priekinis ratas | Satin Carbon - Gloss Black

Roval lengviausi gravel ratlankiai su kompozitiniais stipinais
Šie Roval gravel ratlankiai sukurti sudėtingiausioms trasoms, kur svarbiausia – svoris, komfortas ir patikimumas. Itin lengva konstrukcija kartu su pažangiomis technologijomis leidžia išlaikyti greitį net nelygiausiose atkarpose, o pagerintas lankstumas suteikia daugiau kontrolės ir mažina nuovargį ilgų važiavimų metu.
Pagrindinės savybės:
- Itin lengvi: vos ~1079 g komplektas – vieni lengviausių gravel ratlankių savo klasėje
- Didesnis komfortas: net 21,52% geresnis šoninis lankstumas sklandesniam važiavimui nelygiu paviršiumi
- Kompozitiniai stipinai: ARRIS Aero Composite stipinai sumažina svorį ir pagerina važiavimo savybes
- Didelis atsparumas pradūrimams: iki 91% didesnė jėga reikalinga „snake bite“ tipo pradūrimui
- Platus suderinamumas: 4,86 mm kraštai leidžia naudoti platesnes gravel padangas
- Kontrolė sudėtingose trasose: geresnis sukibimas ir stabilumas važiuojant per akmenis ar nelygumus
- Sukurti varžyboms: orientuoti į greitį, efektyvumą ir patikimumą sudėtingomis sąlygomis
| Svoris | 489 g (with valves and tape) |
| Maksimalus vairuotojo svoris | 125 kg |
| Tubeless Ready | Yes |
| Tinka su kamera | Yes |
| Ratlankio tipas | Terra CLX III Carbon Clincher, 700c (WC043-1) |
| Ratlankio aukštis | 25.5 mm |
| Vidinis plotis | 27 mm |
| Išorinis plotis | 38 mm |
| Didžiausias padangų slėgis | 35mm – 70psi, 36-45mm – 55psi, 46-50mm – 45psi, 51-60mm - 40psi |
| Stipinų tipas | Roval by ARRIS, Composite Aero Spoke with Ti End Pieces: T-head, 21qty, (DS: 287mm, NDS: 300mm) |
| Stipinų skaičius | 21 |
| Stipinų antgaliukų tipas | ARRIS MK4 Spoke Nipple Alloy, 6mm |
| Stebulės tipas | Roval Low Flange Road Hub, Center Lock, 12x100mm, 19mm OD End Caps Installed (LF18-F) |
| Guoliai | DT Sinc Ceramic Bearings - DS: 6802 (15 x 24 x 5mm), NDS: 6802 (15 x 24 x 5mm) |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės
Paskutinės žiūrėtos prekės









