
Roval Terra Aero CLX karboninis galinis ratas | Satin Carbon - Gloss Black
0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas:
30026-6212
Gamintojas:
Specialized
Kaina:
1990,00€
-
+
Išsaugoti
Palyginti
| Likutis | Pristatymas | |
| Parduotuvė | 0 | - |
| Tiekėjo sandėlis | 5+ | 10-20 d.d. |
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Roval Terra Aero CLX karboninis galinis ratas | Satin Carbon - Gloss Black

Roval gravel aero Ratai su 50 mm Chopped Aero dizainu
Šiuolaikinis gravel sportas reikalauja ne tik ištvermės, bet ir aerodinamikos. Roval ratlankiai sukurti tam, kad suteiktų maksimalų greitį net sudėtingomis sąlygomis – nuo greitų žvyrkelių iki nelygių trasų. Pažangus dizainas leidžia pasiekti aukštą efektyvumą neprarandant stabilumo ar svorio balanso, todėl gali važiuoti greičiau ir užtikrinčiau.
Pagrindinės savybės:
- Chopped Aero Speed dizainas: 50 mm profilis užtikrina aerodinamiką kaip gilių ratlankių, išlaikant mažesnį svorį ir stabilumą
- Didesnis efektyvumas: iki 5,84 W greitesni nei ankstesnės kartos modeliai
- Kompozitiniai stipinai: Aero Composite stipinai sumažina oro pasipriešinimą ir pagerina efektyvumą
- Didelis atsparumas pradūrimams: 5,38 mm kabliai padidina atsparumą iki 91% prieš „snake bite“ tipo pradūrimus
- Stabilumas įvairiomis sąlygomis: optimizuotas dizainas užtikrina kontrolę net važiuojant nelygiu paviršiumi
- Lengvas svoris: derinamas aerodinaminis našumas ir mažesnė masė
- Sukurta gravel lenktynėms: pritaikyta didesniems greičiams ir platesnėms padangoms
| Svoris | 700g (with valves and tape) |
| Maksimalus vairuotojo svoris | 125 kg |
| Tubeless Ready | Yes |
| Tinka su kamera | Yes |
| Ratlankio tipas | Terra Aero CLX Carbon Clincher Rear, 700c (CR2571) |
| Ratlankio aukštis | 45 mm |
| Vidinis plotis | 27 mm |
| Išorinis plotis | 38.4 mm |
| Didžiausias padangų slėgis | 35mm – 70psi, 36-45mm – 55psi, 46-50mm – 45psi, 51-60mm - 40psi |
| Stipinų tipas | Roval by ARRIS, Composite Aero Spoke with Ti End Pieces: T-head, 18qty, (DS: 264mm, NDS: 274mm) |
| Stipinų skaičius | 24 |
| Stipinų antgaliukų tipas | ARRIS MK4 Spoke Nipple Alloy, 6mm |
| Stebulės tipas | Rear Hub: Roval Low Flange Road Hub, Center Lock, 12x142mm, (LF19-R); Rear Freehub Body: DT Swiss Ratchet EXP (36T ): Sram XD-R |
| Guoliai | DT Sinc Ceramic Bearings - DS:1526 (15 x 26 x 7mm), NDS: 6802 (15 x 24 x 5mm) |
0 įvertinimai
0/5 Bendras įvertinimas
5
4
3
2
1
Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.
Panašios prekės









