Meniu
0
Norai

Reverse Escape pedalai | Light Blue

5/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 30096
Gamintojas: Reverse
Likutis: Teirautis
Reverse
Kaina:
95,00€
Atsiprašome, bet šiuo metu šios prekės neturime. Dėl tikslesnio pristatymo termino prašome teirautis telefonu arba el. paštu.
-
+
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse Escape pedalai | Light Blue

Klasikinis plokščias pedalas

Dėl savo tvirtumo ir nesuskaičiuojamų spalvinių variantų jį naudoja ir vertina kalnų dviratininkai visame pasaulyje. Jei kitą kartą apsilankę dviračių parke apsižvalgysite, tikrai aptiksite ESCAPE pedalus!

Nepaisant nesuskaičiuojamų kontaktų su akmenimis ir šaknimis, ESCAPE pedalas išlieka tvirtas, o dviratininkai daug metų naudojasi šių pedalų poromis. Plieno ir aliuminio smeigių derinys, paskirstytas per didelį 10 x 10 cm pedalo korpusą, užtikrina neįtikėtinai gerą sukibimą, taip pat saugų pedalo stovėjimą! Nes šis faktas yra toks pat svarbus kaip ir sukibimas tarp ratų ir žemės.

Keičiami kaiščiai, "Anti-rotate" funkcija, neleidžianti pedalui suktis, jei tenka nuleisti koją nuo pedalo atliekant siaurus posūkio manevrus, labai teisingas kainos ir kokybės santykis ir ne mažiau svarbi didžiulė spalvų įvairovė prisideda prie ESCAPE pedalo sėkmės.

- Pedalo dydis: 100 x 100 mm
- Aukštis: 16 mm
- Pedalo sriegis: 9/16"
- Guoliai: 1 x pramoninis guolis / 1 x IGUS DU įvorė
- Kaiščio sąranka: 16 plieninių U formos kaiščių (ilgis: 10 mm) / 8 aliuminio R formos kaiščiai (sriegis: M4)
- Kaiščių aukštis: 5 mm statmenas aukštis
- Svoris: 405 g (+/- 5 % svorio paklaida)
- Medžiaga: Aliuminis 6061

Saugos pastaba:
Jei švaistiklio gamintojas nenurodė kitaip.
Įsitikinkite, kad pedalai priveržti iki min. 37 iki maks. 42 Nm.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

5/5 Bendras įvertinimas
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Ervinas T.

2023/12/24
Ervinas T. Patvirtintas pirkėjas
geri pedalai atveze greit

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės