Meniu
0
Norai

Reverse Black One pedalai | Black - Purple

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 30088
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
139,00€
Reverse Black One pedalai | Black - Black Reverse Black One pedalai | Black - Red Reverse Black One pedalai | Black - Light Blue Reverse Black One pedalai | Black - Orange Reverse Black One pedalai | Black - Purple Reverse Black One pedalai | Black - Blue Reverse Black One pedalai | Light Green Reverse Black One pedalai | Green
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse Black One pedalai | Black - Purple

Maksimalus sukibimas - lengvas svoris

Nuo pat pradžių Reverse kūrė šuos pedalus siekdami suderinti maksimalų patvarumą ir formą su kuo mažesniu svoriu. Šis visiškai CNC apdirbtas pedalas sukonstruotas itin plokščias, kad būtų užtikrinta didžiausia prošvaisa važiuojant nelygiu paviršiumi. Dėl guolių nesileidžiame į jokius kompromisus ir naudojame adatinių ir daugkartinių užsandarintų rutulinių guolių derinį.

Išimtas iš dėžės pedalas sukasi šiek tiek lėtai, bet taip ir turi būti. Tai apsaugo pedalą nuo sukimosi, jei tenka nuleisti koją nuo pedalo atliekant griežtus posūkio manevrus!

Siūlome Black ONE pedalus su skirtingų spalvų kaiščiais, kad pasirinkimas ant atitinkamo dviračio būtų kuo individualesnis.

- Pedalų dydis: 100 x 100 mm
- Aukštis: 15 mm
- Pedalo sriegis: 9/16"
- Guoliai: 1 x vokiška IGUS DU įvorė / 2 x pramoniniai guoliai
- Kaiščio aukštis: 5 mm statramsčio aukštis
- Kaiščio nustatymas: 20 aliuminio kaiščių vienam pedalui
- Svoris: 309 g poroje (+/- 5 % svorio paklaida)
- Medžiaga: Aliuminis - itin lengvas (pedalas) / CrMo (ašis)

Saugos pastaba:
Jei švaistiklių gamintojas nenurodė kitaip.
Įsitikinkite, kad pedalai priveržti iki min. 37 iki maks. 42 Nm.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės