Meniu
0
Norai

Reverse E-Escape pedalai | Red

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 30208
Gamintojas: Reverse
Reverse
Kaina:
119,00€
Reverse E-Escape pedalai | Light Blue Reverse E-Escape pedalai | Black Reverse E-Escape pedalai | Red Reverse E-Escape pedalai | Orange Reverse E-Escape pedalai | Grey
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 2 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Reverse E-Escape pedalai | Red

Skirtingai nuo kitų sudedamųjų dalių, nėra specialių teisės aktų, susijusių su elektrinių dviračių pedalais. Dėl pernelyg didelių apkrovų ir ilgesnio važiavimo laiko, kuris savaime atsiranda važiuojant elektriniais dviračiais, standesnis ir tvirtesnis pedalo korpusas veiks geriau ir ilgiau.

Nelygios ir stačios trasos, kuriomis buvo galima įveikti tik vieną ar du ratus, tampa lengvai įveikiamos padedant varikliui. Su visomis šiomis papildomomis apkrovomis ir važinėjimo laiku - pedalams kelyje nesunku patirti didelių smūgių. Dėl to gali atsirasti nemalonių įlenkimų ir sugadinti pedalų korpusai. Todėl patikrintas Escape pedalas atitinkamose vietose sustiprintas, kad būtų dar tvirtesnis.
E-Escape pedalas buvo sukurtas sunkiausiam naudojimui.

Parinkti plieniniai kaiščiai, kurių aukštis 5 mm, suteikia puikią atramą ir yra itin tvirti! Kaiščių konstrukcija taip pat padeda išvengti pedalo korpuso sriegio pažeidimų, jei tektų keisti susidėvėjusius kaiščius.

- Pedalo dydis: 100 x 100 mm
- Aukštis: 15 mm
- Pedalo sriegis: 9/16"
- Guoliai: 1 x pramoninis guolis / 1 x IGUS DU įvorė
- Kaiščių sąranka: 24 plieniniai kaiščiai (sriegis: M4)
- Kaiščių aukštis: 5 mm statmenas aukštis
- Svoris: 431 g poroje (+/- 5 % svorio paklaida)
- Medžiaga: Aliuminis (pedalas) CrMo (ašis)

Saugos pastaba:
Jei švaistiklio gamintojas nenurodė kitaip.
Įsitikinkite, kad pedalai priveržti iki min. 37 iki maks. 42 Nm.

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės