Meniu
0
Norai

Lezyne ventilio prailgintojai

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-RP-EXTDR-V1
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
16,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne ventilio prailgintojai

70 milimetrų skersmens Presta ventilio prailgintuvas, skirtas aerodinaminiams ratams. CNC apdirbto aliuminio konstrukcija.

Ant prailgintuvo esančios veržliarakčio plokštumos palengvina montavimą, nes gerai priglunda prie ventilio šerdies. Srieginis antgalis, kad būtų suderinama su visomis Lezyne pompomis.

Svoris: 7 g

Ilgis: 70 mm

2 vnt

Techninės savybės
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės