Meniu
0
Norai

Lezyne Pressure Drive Medium rankinė pompa | Gloss Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-PRSDR-V2M10
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
44,00€
Lezyne Pressure Drive Medium rankinė pompa | Gloss Gold Lezyne Pressure Drive Medium rankinė pompa | Gloss Black Lezyne Pressure Drive Medium rankinė pompa | Gloss Blue Lezyne Pressure Drive Medium rankinė pompa | Gloss Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Pressure Drive Medium rankinė pompa | Gloss Blue

Pressure Drive yra rankinė pompa, pagaminta iš CNC apdirbto aliuminio. Lengva, bet patvari, efektyvi ir kompaktiška, turi persidengiančią rankeną, optimizuotą naudoti esant dideliam slėgiui (iki 120 PSI). Tinka "Presta" ir "Shrader" ventiliai, suderinama "ABS Flex" žarna su integruotu ventilio šerdies įrankiu. Slip fit žarną galima įsigyti atskirai.

Komplekte yra Composite Matrix rėmo laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 120psi | 8.3bar

Ilgis: 216 mm

Svoris: 102 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 8.3 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės