Meniu
0
Norai

Lezyne M-Caddy krepšelis po balneliu | 0,5 L

0/5 1 įvertinimai
Prekės kodas: 1-SB-CADDY-V1MQR04
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
26,95€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 2 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne M-Caddy krepšelis po balneliu | 0,5 L

M-Caddy QR yra vidutinio dydžio, pleišto formos balnelio krepšys su QR (Quick Release) tvirtinimo sistema. Šis krepšys pagamintas iš patvarios austos nyloninės konstrukcijos, jame yra paženklintos vidinės organizacinės kišenės ir išorinė, greitos prieigos daugiafunkcinio įrankio įmautė. Šviesą atspindintys akcentai padidina matomumą naktį. Vandeniui atsparus užtrauktukas su didele, sustiprinta traukimo kilpa.

Svoris: 115 g

Išmatavimai: 130x50x80mm

Talpa: 0,5 L

Techninės savybės
Talpa 0,5 L

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

1 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Raimundas S.

2023/08/19
Raimundas S. Patvirtintas pirkėjas
Labai geras krepšelis, padarytas kokybiškai

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės