Meniu
0
Norai

Lezyne Alloy Drive Small rankinė pompa | Gloss Blue

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 1-MP-ALLDR-V2S10
Gamintojas: Lezyne
Lezyne
Kaina:
54,00€
Lezyne Alloy Drive Small rankinė pompa | Gloss Black Lezyne Alloy Drive Small rankinė pompa | Gloss Blue Lezyne Alloy Drive Small rankinė pompa | Gloss Gold Lezyne Alloy Drive Small rankinė pompa | Gloss Red
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Lezyne Alloy Drive Small rankinė pompa | Gloss Blue

Alloy Drive yra aukštos kokybės dviračių rankinė pompa, sukurta lengvai pripūsti didelės apimties padangas. Įrengta su ABS lanksčia žarna, suderinama su "Presta" ir "Schrader" ventiliais, taip pat turi integruotą ventilio šerdies įrankį.

Pridedamas kompozitinis Matrix rėmo laikiklis.

Specifikacijos

Didžiausias slėgis: 90psi | 6.2bar

Ilgis: 170 mm

Svoris: 112 g

Techninės savybės
Didžiausias oro slėgis 6.2 Bar
Medžiaga Aliuminis

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės