Meniu
0
Norai

Elite Roda ratų krepšys

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: EL0170250
Gamintojas: Elite
Elite
Kaina:
27,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 1 5-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite Roda ratų krepšys

"Elite Roda" ratų krepšys pagamintas iš tvirto poliesterio pluošto audinio, kuris užtikrina lengvą abiejų dviračio ratų transportavimą. Jis užsegamas užtrauktuku, todėl krepšį galima visiškai atidaryti ir lengvai išdėstyti dviračio ratus. Jame yra praktiška rankena, todėl krepšį galėsite patogiai nešioti rankoje.

Savybės:

- Suderinamas su visų tipų plento ir MTB dviračiais iki 29''.
- Tinka 2 ratams
- Išmatavimai: 1 100 x 745 x 76 mm
- Svoris: 1,2 kg
- Medžiaga: poliesteris, polietilenas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės