Meniu
0
Norai

Elite FLY TEX gertuvė 550 ml | Transparent - Pink

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 016041114
Gamintojas: Elite
Likutis: Turime
Elite
Kaina:
6,50€
Elite FLY TEX gertuvė 550 ml | Transparent - Smoke Elite FLY TEX gertuvė 550 ml | Transparent - Pink
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 5 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 0 -
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite FLY TEX gertuvė 550 ml | Transparent - Pink


image1

Elite Fly Tex: Lengvos hidratacijos viršūnė

"Elite Fly Tex" yra dažniausiai naudojama "WorldTour" lenktynėse, pirmiausia dėl neįtikėtinai lengvos konstrukcijos. Vos 51 gramą sveriantis 550 ml talpos gertuvės variantas yra reikšminga pažanga dviračių hidratacijos technologijų srityje. Ši plunksnos lengvumo savybė pasiekta naudojant mažiau plastiko konstrukcijoje, tačiau išlaikant klasikinį "Elite" ergonominį dizainą. Gertuvę lengva suspausti, todėl skystis teka vos paspaudus, o tai labai svarbu dviratininkams intensyvių važiavimų metu.

Tvarus dizainas ir funkcinės inovacijos

Kuriant "Elite Fly Tex" aiškiai orientuotasi į tvarumą neaukojant funkcionalumo. Šis požiūris atsispindi kiekviename gertuvės dizaino aspekte - nuo pasirinktų medžiagų iki patogių naudoti funkcijų. "Elite Fly Tex" gertuvė yra "Elite" atsidavimo derinti aukštas kokybės charakteristikas ir atsakomybę už aplinką įrodymas. Tai būtinas kiekvieno dviratininko aksesuaras, siūlantis lengvą, patvarų ir ekologišką sprendimą, kaip išlikti hidratuotam važiuojant.


Pagrindinės savybės:

  • Ultralengva konstrukcija: 550 ml talpos versija sveria tik 51 gramą ir nustato naują lengvų gertuvių standartą.
  • Ergonomiškas suspaudimas: Sukurta taip, kad būtų patogu valdyti, o skysčio srautas būtų gausus, įdedant kuo mažiau pastangų.
  • Įvairios spalvos: Galimos įvairios spalvos, kad derėtų prie dviračio ir įrangos.
  • Patobulinta sukibimo tekstūra: Naujos tekstūros, kad geriau sukibtų, o tai labai svarbu važiuojant.
  • Efektyvus purkštuko dizainas: Platus stumiamasis antgalis ir platesnė anga padidina skysčio srauto greitį.
  • Ekologiška gamyba: Daugiau kaip 30 % mažiau plastiko nei vidutiniame butelyje, todėl mažėja anglies dioksido pėdsakas.
  • Higieniška ir patvari: Pagaminta iš naujoviško, bekvapio, minkšto ir atsparaus plastiko, dėl platesnės angos ją lengva valyti.
  • Papildomas apsauginis dangtelis: Galima įsigyti papildomą dangtelį, kuris apsaugo antgalį nuo purvo ir nešvarumų, ypač naudingas MTB dviratininkams.

Techninės savybės
Talpa 550 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės