Meniu
0
Norai

Elite ALA gertuvės laikiklis | Grey

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 0193009
Gamintojas: Elite
Elite
Kaina:
9,90€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 8-12 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Elite ALA gertuvės laikiklis | Grey

Ala - tai naujas Elite itin atsparių stiklo pluoštu sutvirtintų gertuvių laikiklių asortimento elementas.

Dinamiško dizaino, kurį galima rinktis iš keturių skirtingų spalvų, tinkančių bet kokiam rėmui, Ala pasižymi konstrukcija, sukurta taip, kad viršutinėje dalyje apimtų gertuvę, tarsi du sparnai būtų pasiruošę išsiskleisti ir išsiplėsti bet kuriuo metu. Tai sudėtingas, tačiau sportiškas sprendimas, leidžiantis puikiai išlaikyti gertuvę bet kokioje vietovėje. 

Puikus laikymas per varžybas

Ala butelių dėklas pasižymi elegantišku ir moderniu dizainu, sukurtu taip, kad būtų lengviau ir ergonomiškiau išimti ir įdėti gertuvę, net jei ant rėmo nėra daug vietos.

Naujasis dizainas turi dvi priekyje sujungtas sparno formos atramas, sukurtas taip, kad viršutinėje dalyje apgaubtų gertuvę ir taip padidintų laikymo galimybes bet kokiomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, važiuojant dideliu greičiu nusileidimo ar bekelės trasose. 

Lengvas ir universalus

Vos 39 g sveriantis laikiklis sukurtas taip, kad būtų lengvas ant dviračio, o dėl kintamų dalių struktūros, kurioje nėra perteklinės medžiagos ir kuri sustiprinta tose vietose, kur patiriama didžiausia apkrova, išlaikytų patikimą veikimą. 

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės