Meniu
0
Norai

CamelBak Podium® gertuvė 620 ml | Smoke

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 25076
Gamintojas: CamelBak
Likutis: Turime
CamelBak
Kaina:
12,00€
CamelBak Podium® gertuvė 620 ml | Carbon CamelBak Podium® gertuvė 620 ml | Smoke
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 3 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 2-5 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

CamelBak Podium® gertuvė 620 ml | Smoke

Nepriklausomai nuo atstumo, važiuojant dviračiu labai svarbu būti apsirūpinusiam vandeniu. Podium gertuvė yra sukonstruota taip, kad tiktų įvairiems rinkoje esantiems gertuvių laikikliams, turi lengvai išspaudžiamą konstrukciją, kad būtų galima gauti daugiau skysčio mažesnėmis pastangomis, ir savaime užsidarantį dangtelį, kad mažiau išsilietų skysčio. Uždarymo / atidarymo vožtuvas užtikrina priverstinį užraktą, kad būtų užtikrintas transportavimas be nuotėkio, o visose dalyse 100 % nėra BPA, BPS ir BPF medžiagų. Podium gertuvė užtikrina geriausią klasėje drėkinimą, kad galėtumėte susitelkti į važiavimą.

Naujas dizainas ir pagerintas valymas išlaiko Podium gertuvės, kaip geriausios iš geriausių dviračių pramonėje, pozicijas. Šioje aukščiausios klasės dviračių gertuvėje pirmenybė teikiama veikimui ir puikiam laikiklio pritaikymui tiek profesionaliems, tiek pramogaujantiems naudotojams.

Savybės

  • CamelBak Podium išspaudžiama vandens gertuvė yra naujo dizaino, ją lengviau valyti nei bet kada anksčiau. 
  • Sukurta taip, kad saugiai tilptų įvairiuose gertuvių laikikliuose. Ją lengva išspausti, todėl įdedate mažiau pastangų.
  • Sukonstruota su didelio srauto, savaime užsidarančiu dangteliu. Tai maksimaliai padidina srauto greitį, o kartu pašalina išsiliejimus ir purslus.
  • Visas dalis galima atskirti, kad būtų lengviau valyti, o visos plastikinės medžiagos yra be BPA.

Specifikacijos

Talpa: 0,62 l
Dangtelio medžiaga: Jet Valve™ yra pagaminta iš medicininio silikono, savaime užsidarančio
Vartotojų grupė: Unisex
Be BPA/BPS/BPF: Taip
Išmatavimai: 7,4 x 7,4 x 20,9 cm
Medžiaga: TruTaste™ polipropilenas be BPA


Techninės savybės
Talpa 620 ml
Medžiaga Plastikas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės