Meniu
0
Norai

BMC UnReStricted AL Two Gravel+ dviratis / Dark Petrol - White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
1979,10€ 2199,00€ -10%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC UnReStricted AL Two Gravel+ dviratis / Dark Petrol - White

"URS AL" - tai dviratis chameleonas, gebantis prisitaikyti ir puikiai pritapti prie įvairios aplinkos. Išlaikydamas URS šeimos dviračio važiavimo ir valdymo savybes ir suteikdamas dar daugiau praktiškumo dėl papildomų laikiklių ir suderinamumo su Dropper Post iškyša, URS AL iš tiesų gali būti jūsų dviratis dėl visų priežasčių.

GRAVEL+ GEOMETRIJA
Optimizuotas moderniam, agresyviam važiavimo žvyrkeliu stiliui. URS pasižymi laisvu 70˚ kampu, kad būtų sukurtas ilgas priekis ir ratų bazė, užtikrinantys neįtikėtiną stabilumą.

MICRO TRAVEL TECHNOLOGIJA (MTT)
Lengva ir minimalistinė pakabos sistema, suteikianti 10 mm eigos, kad būtų užtikrintas tobulas galios perdavimas ir kontrolė sudėtingiausioje vietovėje.

SUDERINTA ATITIKTIES KONCEPCIJA (TCC) GRAVEL
Aukščiausio lygio atitikimas dėl specialaus anglies pluošto sluoksnio, D formos sėdynės atramos ir "Micro Travel" technologijos.

INTEGRUOTA KABINOS SISTEMA (ICS)
Integruota kabinos sistema su žvyrui pritaikytais matmenimis. Integruotos kabinos estetinis paprastumas ir novatoriškas funkcionalumas yra šveicariškos inžinerijos ir dizaino įsikūnijimas. Dėl ICS technologijos trosai lieka savo vietose - nepastebimi.

VIRŠUTINIO VAMZDŽIO TVIRTINIMAS
Galimybė tvirtinti prie viršutinio vamzdžio krepšius ir priedus.

ŠAKĖS SUDERINAMUMAS
45 mm tarpas tarp padangų, 160 mm plokščias laikiklis (švarus tvirtinimo sprendimas didesniam rotoriui), stebulės-dynamo trosų pravedimas ir suderinamas su "Fox 32 SC AX" šake.

INTEGRUOTOS APSAUGOS
Apsaugos ant šakės, apatinio vamzdžio ir grandinės atramų.

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas URS Premium Aluminium | Gravel+ Geometry | Internal Cable Routing | Fender and Rack Mounts | PF86 Bottom Bracket | Flat Mount Disc12x142mm Thru-Axle
Šakė URS Carbon | Internal Brake & Hub Dynamo Cable Routing | Fender Mounts | Cargo Mounts | Flat Mount Disc | 12x100mm Thru-Axle | Side Mounts
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM Apex 1 HRD
Galinis pavarų perjungėjas SRAM Apex 1 Long Cage
Pavarų sistema 1x11
Kasetė SRAM PG 1130 11-42T
Grandinė SRAM Apex 11 Speed
Švaistikliai SRAM Apex 1 40T
Dantratis SRAM Centerline 160 / 160mm
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Apex HRD
RATAI / PADANGOS
Ratlankis PRD23 - 23mm
Stebulė CL-712 (F) / RXC-1425 (R) - Thru Axle
Padangos WTB Riddler, 45mm
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC RAB
Vairo iškyša BMC MSM02
Balnelis Selle Royal SRX

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės