Meniu
0
Norai

BMC Kaius 01 Three Gravel dviratis | Purple - White

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: BMC - Switzerland
Likutis: Turime
BMC - Switzerland
Kaina:
5999,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

BMC Kaius 01 Three Gravel dviratis | Purple - White

Nesuvaržytas greitis

Tai jūsų kelionė. Jūsų kelias. Jūsų tempas.
Itin lengvas žvyro dviratis, sukurtas važiuoti greitai, kai reljefas tampa nelygus.
Nesvarbu, ar tai būtų išdegintos Ispanijos dykumos, ar bekraštis Amerikos žvyrkelis - tai jūsų patikimas gidas kiekvienoje pasirinktoje kelionėje.

"Kaius" - tai aukščiausios kokybės anglies pluošto dviratis, skirtas elitinėms lenktynėms visose vietovėse. Beprecedentis anglies pluošto sluoksnis ir žvyrui pritaikyta geometrija užtikrina puikią standumo, lengvumo ir lankstumo pusiausvyrą, kad būtų užtikrintas optimalus sukibimas su biria danga, priekinės dalies stabilumas ir neprilygstamas važiavimo meistriškumas. Pasitelkusi mūsų pripažintų pirmaujančių plento technologijų tikslumą ir našumą, "Kaius" yra lenktyninė mašina, pritaikyta žvyrkeliui, turinti suprojektuotą "Kaius" šakę, mūsų firminį ICS Carbon Aero Cockpit, TCC Race atitikimą, suderinamumą su 1x ir 2x pavaromis ir iki 45 mm laisvą tarpą tarp padangų.

Puiki žvyro mašina

"Kaius" sutriuškins varžovus dėl tobulo svorio, standumo, lankstumo ir aerodinamikos derinio. Neprilygstamos važiavimo galimybės, sprinto perdavimą skatinanti galia ir reikiamas tvirtumas, užtikrinantis ramybę dėl smūgių į akmenis, atveria visą spektrą to, kas įmanoma ant bet kokio paviršiaus.

Beprecedentis aukščiausios kokybės anglies pluošto sluoksnis, kad svoris būtų minimalus, o galios perdavimas - maksimalus.

Lenktynėms paruošta žvyrkelio geometrija

Sureguliuokite savo važiavimą pagal žvyro dangos ilgį, kad galėtumėte išnaudoti mūsų pirmaujančių plento technologijų tikslumą ir našumą, kartu užtikrindami priekinės dalies stabilumą važiuojant dideliu greičiu ir aukštą sukibimą su puria danga.

"Kaius" buvo sukurta su vienu tikslu - būti greitam žvyrkeliuose. Todėl sukūrėme žvyrkeliui pritaikytą rėmą su ilgesniu siekiu, priekinį ratą perkeliant į priekį, kad pagerėtų stabilumas ir sukibimas. Dėl trumpesnio koto Kaius pasižymi progresyvia ir lenktynėms pritaikyta geometrija, tinkančia nuolat besikeičiančiam važiavimo stiliui.

Integruotos funkcijos

"Kaius" naudoja mūsų lengvas ICS kabinos sistemas, kuriose integruoti slapti kabelių pravedimai ir tvirtinimo įtaisai dera su plačiu reguliavimu ir "WorldTour" našumu pažangioje vientisoje kabinos sistemoje.

Mūsų firminė ICS anglies aerodinaminė kabina naudojama "Kaius 01 ONE", kad atitiktų mūsų lenktyninių mašinų našumą ir sumažintų priekinę dalį. Viršutinis 360 mm plotis ties gaubtais leidžia užimti efektyvią aerodinaminę padėtį, o 12,5° išplatėjimas ir 420 mm plotis užtikrina puikų valdymą važiuojant dideliu greičiu.

Pasiekus aukščiausią integruoto funkcionalumo lygį, "Kaius" pasižymi mūsų "Aerocore" dizainu - evoliucionavusiu sprendimu, pagal kurį gertuvių laikikliai integruojami į rėmą, siekiant optimizuoti aerodinamines savybes.

Lengvas ir universalus

Kadangi "Kaius" yra lenktyninis dviratis, jis yra ne tik standus, bet ir lengvas. One modelis sveria vos 1 785 kg, rėmas - 910 g, šakė - 400 g, sėdynės atrama - 160 g, o kabina - 315 g. Ši žvyro mašina privers jus skrieti į kalvas šviesos greičiu.

Kaius komplektuojamas su viskuo, ko galima tikėtis iš aukštos klasės žvyro lenktynių dviračio. Jis universalus, todėl ant jo galima montuoti 1x ir 2x pavaras, padangas iki 44 mm, Dropper Post, mūsų naująjį MTT pakabos vairo iškyšą ir ant viršutinio vamzdžio prisukamus krepšius.

Funkcijos

  • Aukščiausios kokybės anglies pluošto sluoksniuotas rėmas
  • Į lenktynes orientuota žvyro geometrija
  • Aerocore dizainas
  • "ICS Carbon Aero" karkaso ir vairo sistema su visiškai integruotu laidų pravedimu
  • Suderinamas su 1x ir 2x pavaromis
  • Padangų plotis iki 44 mm
  • Suderinama su Dropper post ir varžtais tvirtinamais krepšiais

RĖMO KOMPLEKTACIJA
Rėmas Kaius 01 Premium Carbon with Aerocore Design | ICS Technology, Stealth Cable Routing | Integrated Aerocore Bottle Cages | Stealth Dropout Design | TCC Race Compliance Level | PF86 Bottom Bracket | Flat Mount Disc | 12x142mm Thru-Axle
Šakė Kaius 01 Premium Carbon | ICS Technology, Stealth Cable Routing | TCC Race Compliance Level | Stealth Dropout Design | Flat Mount Disc | 12x100mm Thru-Axle
PAVARŲ SISTEMA
Pavarų rankenėlės SRAM RIVAL eTap AXS HRD
Galinis pavarų perjungėjas SRAM RIVAL eTap AXS WIDE
Pavarų sistema 2x12
Kasetė SRAM RIVAL AXS XG-1250 10-36T
Grandinė SRAM RIVAL 12 Speed
Švaistikliai SRAM RIVAL AXS WIDE 43-30T
STABDŽIAI
Stabdžiai SRAM Rival eTap AXS HRD, Paceline Rotors (160/160)
RATAI / PADANGOS
Ratlankis CRD-400 Carbon - Tubeless Ready - 40mm
Stebulė CRD-400
Padangos Pirelli Cinturato Gravel H - 40mm
Didžiausias padangos plotis 44mm (Measured Width)
VAIRAS / BALNELIS
Vairas BMC RAB 02, Ergo Top Shape, Compact Bend
Vairo iškyša BMC ICS2 - Integrated Cockpit Design
Balnelis Fizik Vento Argo R5 - 140mm
PAPILDOMI DUOMENYS
Svorio limitas 120 kg


Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės