Meniu
0
Norai

Zipp SL Sprint Carbon vairo iškyša

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Zipp
Kaina:
238,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp SL Sprint Carbon vairo iškyša

ZIPP STEM SL SPRINT 2021
The SL Sprint stem is an ideal balance of stiffness and light weight. The stem weighs in at just 1.8g per newton meter of stiffness using SRAM’s Exogram technology. Designed with feedback from top pros to meet the unrelenting demands of Grand Tour sprinters. Zipp also tapped into expertise gained from its pioneering carbon stems and exhaustively researched the marketplace to create the SL Sprint stem. The SL Sprint comes with its own stem cap that’s designed to be aerodynamically efficient by blending into the stem body. Available in six sizes ranging from 90 to 140mm to meet any rider’s fit needs.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- Carbon Exogram™ construction delivers the stiffest stem on the market gram for gram
- Secure with four bolt faceplace using Torx® T25 bolt heads
- Matte Black finish
- Zipp QuickView integrated mount available separately
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės