Meniu
0
Norai

Zipp SL Speed Carbon vairo iškyša

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: Zipp
Likutis: Turime
Zipp
Kaina:
238,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Zipp SL Speed Carbon vairo iškyša

ZIPP STEM SL SPEED 2021
Zipp’s SL Speed stem represents the essence of carbon componentry. It’s stiff, secure, and light weight with a sleek design that compliments any bike. It’s a perfect addition to a mountain climber’s favorite feather-light road bike, but it’s tough enough to tackle gravel and cyclocross. Designed using SRAM Exogram™ technology, found in SRAM RED cranks, the new SL Speed stem weighs just 123g (100mm) while exceeding our stiffness-toweight standards. The SL Speed is available in six sizes ranging from 70 to 120mm to meet any rider’s fit needs. Includes stiff aluminum faceplate and titanium hardware Torx® T25 heads for precise torque readings and ease of adjustment.

FEATURES:
- Updated distinctive Zipp cosmetics
- Designed using SRAM Exogram™ technology
- New SL Speed stem weighs just 123g (100mm)
- ±6° carbon stem
- Secure with four bolt faceplate using Torx® T25 bolt heads
- Matte Black finish
- Zipp QuickView integrated mount available separately
- Lifetime warranty

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės