Meniu
0
Norai

USWE WESTE RUSH 8 kuprinė - liemenė | Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: USWE
Likutis: Turime
USWE
Kaina:
127,96€ 159,95€ -20%
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE WESTE RUSH 8 kuprinė - liemenė | Black

RUSH 8 yra aukštos technologijos liemenė, specialiai suprojektuota kalnų dviračių ir Gravel dviračių mėgėjams, kuriems reikalingas greita ir saugi prieiga prie maisto, gėrimų ir asmeninių daiktų važiuojant.

Ši liemenė integruoja novatorišką nesisvyruojančią NDM liemenės technologiją, užtikrinančią puikų prisitaikymą prie kūno. Jos elastingi šoniniai skydeliai išsiplėčia kartu su krūtine fizinio krūvio metu, išlaikydami nuolat tvirtą ir patogų prigludimą.

Viena iš pagrindinių šios liemenės savybių yra NDM sagtelė, kuri leidžia sklandžiai ir saugiai užsegimą viena ranka, net dėvint pirštines. Tai ypač naudinga dviratininkams, kuriems reikia pritaikyti liemenę nepertraukiant važiavimo.

Liemenė turi penkias lengvai pasiekiamas priekines kišenes, skirtas saugoti maistą, telefoną ir kitus būtinus asmeninius daiktus. Pagrindiniame skyriuje yra suspaudimo rankovė, ideali hidratacijos sistemoms ir papildomiems drabužių sluoksniams nešioti.

Komplekte su RUSH 8 yra 2,0L hidratacijos pūslė su plug-n-play žarnos jungtimi, leidžianti patogiai ir be rūpesčių hidratuotis važiuojant. Be to, liemenėje yra užtrauktukas su tinklelio kišene apačioje, puikiai tinkama laikyti atsarginėms padangų kameroms, dviračių įrankiams ir kitiems būtiniems reikmenims.

Saugumui pagerinti, liemenė suprojektuota su atspindinčiais taškais tiek priekyje, tiek gale, ir ji taip pat apima dviračių LED šviesos tvirtinimo tašką gale, didindama matomumą tamsiu paros metu. Šių savybių derinys daro RUSH 8 liemenę išsamiu sprendimu takų dviratininkams, vertinantiems funkcionalumą, saugumą ir patogumą.

Patikrinkite savo dydį išmatuodami krūtinės apimtį šiek tiek po pažastimi.

Techninės savybės
Pakuotės tipas Dviračio hidravimo liemenė
Veikla Kalnų dviračių sportas, Gravel
Vartotojas Unisex
Diržų sistema NDM Vest
Krūtinės apimtis Žr. skirtuką "Dydžių lentelė", kuriame pateikiami individualūs dydžiai
Bendras tūris 8L
Svoris 318g
Išmatavimai 45 cm ilgio / 40 cm pločio / 5 cm gylio
Vandens talpa 2.0L
Hidravimo sistema USWE Elite hidracijos pūslė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės