Meniu
0
Norai

USWE OUTLANDER 3L kuprinė | Carbon Black

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 2031001
Gamintojas: USWE
USWE
Kaina:
129,95€
USWE OUTLANDER 3L kuprinė | Carbon Black USWE OUTLANDER 3L kuprinė | Orange USWE OUTLANDER 3L kuprinė | Crazy Yellow
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 10-14 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

USWE OUTLANDER 3L kuprinė | Carbon Black

OUTLANDER 3 - tai lengva lenktyninė 3 l talpos hidracijos kuprinė su itin išmania išorine kišene įrankiams. Šis unikalus sprendimas suteikia galimybę nusiimti kišenę ir būti itin lengvam (2 l), kai esate lenktynių režime. Įrengtas apdovanojimą pelnęs 4 taškų diržas "No Dancing Monkey™", dėl kurio kuprinė veiksmo metu 100 % nešokinėja.

  • Nulis atsitrenkimų su "No Dancing Monkey™ 1.0" - mūsų patentuota diržų sistema su 4 taškų našumo pakaba
  • Tik būtiniausi dalykai - išlikite kuo lengvesni, naudodami elegantišką 1.5 l talpos hidravimo kuprinę
  • Nuimama daugkartinė kišenė 

KALNŲ DVIRAČIŲ KUPRINĖ, SUTEIKIANTI PRANAŠUMĄ LENKTYNĖSE

OUTLANDER 3L - tai kalnų dviračio kuprinė, skirta profesionaliems dviratininkams, kurie važiuoja itin lengvas maratonines distancijas. Tačiau, tiesą sakant, ši hidravimo kuprinė puikiai tiks bet kuriam dviratininkui, ieškančiam kietos hidravimo kuprinės, kuri nevaržytų jūsų pusiausvyros ir stiliaus. Ši kuprinė yra lenktyninė ir garantuojame, kad ji jums patiks, nesvarbu, ar esate profesionalus, ar laimingas mėgėjas dviratininkas.

NEŠIOKITĖS SAVO ĮRANGĄ

Outlander yra tobula minimalistinė dviratininko kuprinė, kurioje telpa 1,5 l talpos daiktai. Jei norite būti itin lengvi, galite ištraukti organizatoriaus kišenę, puikiai tinkančią lenktynėms. Naudodami mtb kuprinę galite sušlapti daugiau, nei tikėjotės, todėl gale pridėjome vandeniui atsparią telefono kišenę.

IŠLIKITE HIDRATUOTI

Kad keliaudami būtumėte apsirūpinę vandeniu ir susikaupę, parinkome didelę ir patvarią 3,0 l "Elite" drėkinimo pūslę, kurią galima įdėti į kuprinę, o viršuje yra didelė slankiojanti anga, kad galėtumėte greitai įsipilti ledo ir vandens. O po varžybų pūslė yra visiškai apverčiama, kad ją būtų galima lengvai išvalyti ir išdžiovinti. Hydraflex geriamojo skysčio vamzdelis saugiai laikomas po ranka su vamzdelio spaustukais. Pakuotė suderinama su laisvų rankų rinkiniu (parduodamas atskirai), jei norite pritvirtinti vamzdelį prie šalmo.

NUIMAMA KIŠENĖ

Bendras kuprinės tūris yra 3 litrai, bet jį galima lengvai paversti 2 litrais, išėmus išorinę daugkartinę kišenę, kurioje nešiojate atsarginį vamzdelį, daugkartinį įrankį ir (arba) lietaus striukę. Tiesiog nuo jūsų lenktynių režimo priklausys, ar dieną keliausite lengvi, ar itin lengvi. Ant šio mažylio netgi galite užsidėti visą veidą dengiantį šalmą! Matomumui užtikrinti lengvai ir saugiai pritvirtinamas dviračio LED žibintas, o priekyje ir gale yra šviesą atspindintys taškai.

Detachable Multi Pocket

TECHNOLOGIJA

Dėl unikalios No Dancing Monkey™" (NDM) diržų sistemos formos ir pakabos mūsų kuprinės 100 % nešokinėja. Jos konstrukcija leidžia prisitraukti kuprines labai tvirtai prie kūno, nedarant įtakos jūsų kvėpavimo pajėgumui ar kūno judesiams. Tai beveik tas pats, tarsi išvis nenešiotumėte jokios kuprinės.

NDM 1.0

Diržai turi mūsų NDM technologinę sagtį, kuri lengvai užsisega, kad būtų visiškai ir saugiai prigludusi. Be to, jame yra integruoti elastiniai dirželiai, kurie fizinio krūvio metu išsiplečia kartu su krūtine, todėl diržas nuolat tvirtai priglunda prie kūno, suteikdamas laisvę kvėpuoti ir judėti veiksmo metu. Visa tai itin lengvai reguliuojama, kad jaustumėtės puikiai.

VIENO PASPAUDIMO SAGTIS

Saugi. Valdoma viena ranka.

4 TAŠKŲ UŽSEGIMAS

Leidžia laisvai kvėpuoti ir judėti

KELIŲ DYDŽIŲ (DVIGUBOS) REGULIAVIMO KILPOS

Labai lengvai reguliuojama nuo XS-M, M-XL, XXL

REGULIUOJAMI PAMINKŠTINTI VELCRO DIRŽELIAI

KAIP RASTI SAVO IŠMATAVIMUS?

NDM 1.0 diržų dydį matuojame pagal "krūtinės apimtį". Labai lengva patikrinti savo matmenis ir suderinti juos su kiekvienos pakuotės dydžiu. Tiesiog išmatuokite 360 laipsnių kampu aplink krūtinę (žr. paveikslėlį). Krūtinės dydžio diapazoną rasite skirtuke "Specifikacijos".

Techninės savybės
Pakuotės tipas Kuprinė
Veikla Dviračių sportas
Vartotojas Unisex
Diržų sistema NDM 1.0
Krūtinės apimtis Krūtinės apimtis: 84 - 110cm
Bendras tūris 3 L
Svoris 380g
Išmatavimai 30 cm ilgio / 15 cm pločio / 12 cm gylio
Vandens talpa 1.5L
Hidravimo sistema USWE Elite hidracijos pūslė

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės