Meniu
0
Norai

Thule RideAlong Lite 2 vaikiška kėdutė dviračiui | Light Gray

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 69-100210
Gamintojas: Thule
Likutis: Turime
Thule
Kaina:
119,00€
Thule RideAlong Lite 2 vaikiška kėdutė dviračiui | Dark Gray Thule RideAlong Lite 2 vaikiška kėdutė dviračiui | Light Gray Thule RideAlong Lite 2 vaikiška kėdutė dviračiui | Zen Lime
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 2-7 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Thule RideAlong Lite 2 vaikiška kėdutė dviračiui | Light Gray


"Thule RideAlong Lite" vaikiška dviračio kėdutė: patobulinkite savo šeimos nuotykius važiuojant dviračiu

Patirkite važiavimo dviračiu džiaugsmą kartu su savo mažaisiais, naudodami "Thule RideAlong Lite" vaikiško dviračio kėdutę. Ši klasikinė dviračių kėdutė sukurta siekiant užtikrinti saugumą, patogumą ir komfortą, todėl puikiai tinka kasdienėms kelionėms į darbą ir neskubrioms šeimos išvykoms. Dėl patogaus dizaino ir greito montavimo funkcijų "RideAlong Lite" be vargo leis mėgautis pasivažinėjimais dviračiu kartu su vaiku.


Pagrindinės savybės:

  • Greitas ir paprastas montavimas: Turi greito nuėmimo laikiklį, kuris leidžia greitai ir paprastai ją sumontuoti. Kėdutė montuojama priekyje esančiais varžtais, kad ją būtų galima lengvai pasiekti ir naudoti įrankius, todėl ją galima saugiai pritvirtinti ir paruošti važiavimui vos per kelias sekundes.
  • Saugi ir patikima: Ši kėdutė turi reguliuojamus 3 taškų saugos diržus, todėl vaikas bus saugiai pritvirtintas važiuojant. Vaiko saugos sagtis su dideliu mygtuku leidžia lengvai prisegti vaiką ir užtikrina tėvų ramybę.
  • Didesnis komfortas: Kėdutė pasižymi "DualBeam" amortizacijos sistema, kuri amortizuoja kelio smūgius, todėl vaikas važiuoja sklandžiau ir patogiau net ir nelygiu keliu.
  • Integruota apsauga: Apsauginiai sparneliai saugo vaiko rankas, kai dviratis atremtas į sieną, ir suteikia papildomą saugumo lygį
  • Reguliuojamas augimui: Kėdutė gali augti kartu su vaiku, todėl ilgainiui puikiai priglunda.
  • Lengvas tvirtinimas ir nuėmimas: Universalus greito nuėmimo laikiklis tinka daugumai dviračių rėmų (28-40 mm skersmens apvaliems rėmams ir ne daugiau kaip 40 x 55 mm ovaliems rėmams), todėl kėdutę nuo dviračio galima pritvirtinti ir nuimti per kelias sekundes.
  • Matomumas ir švara: Įmontuotas atšvaitas ir saugos žibinto tvirtinimo vieta padidina matomumą esant prastam apšvietimui. Be to, kėdutės vandenį atstumiantį paminkštinimą lengva valyti, todėl išlaikoma higiena ir patogumas.

Techninės savybės
Didžiausias vaiko svoris 22 kg
Svoris 4.4 kg
Saugos diržai 3 taškų
Atitinka saugos standartus ✔️
Modelio numeris 100210

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės