Meniu
0
Norai

SRAM XX SL Eagle AXS Transmission Power Meter švaistikliai / Q168 / 34T / 1x12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: -
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
945,00€
-
+
Norėdami sužinoti šios prekės likučius ir pristatymo terminus pirmiausiai pasirinkite norimą variantą.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM XX SL Eagle AXS Transmission Power Meter švaistikliai / Q168 / 34T / 1x12 pavarų


  • Tikslus galios sekimas su "XX SL Eagle AXS: "XX SL Eagle AXS" transmisijos galią matuojantys švaistikliai - tai šuolis į priekį dviračių sporto technologijų srityje. Jame yra naujai sukurtas XX SL švaistiklis su įmontuotu galios matuokliu. Ši sistema užtikrina tiesioginius ir tikslius galios rodmenis tiesiai į jūsų dviračių kompiuterį. Naujoviška voratinklinė konstrukcija ne tik padidina tikslumą, bet ir našumą, todėl šis galios matuoklis yra pats tiksliausias.

  • Pažangi konstrukcija optimaliam našumui užtikrinti: Mūsų naujoji voratinklio konstrukcija apima patentuotą dantračio laikiklį, kuris sumažina svorį neaukojant patikimumo. Šie švaistikliai matuoja galią iš abiejų pusių, todėl visiškai tiksliai apskaičiuoja bendrą vatų skaičių. Jie sukurti taip, kad būtų subtilūs ir lengvi, tačiau pasižymi įspūdingu baterijos veikimo laiku. Be to, jie suderinami su "Flight Attendant" sistema, todėl juos galima sklandžiai integruoti su visais komponentais su AXS funkcija.

  • Naujausios technologijos konkurenciniam pranašumui užtikrinti: Šie švaistikliai sukurti dviratininkams, kurie reikalauja geriausio. Tai ne tik lengviausi SRAM visų laikų švaistikliai, bet ir neprilygstamas tikslumas - +/- 1,5 %. Galios matuoklis veikia nuo CR2032 baterijos, kurią patogu keisti ir kuri veikia iki 200 valandų. Jame įdiegtos pažangios technologijos, tokios kaip "Bluetooth" ir ANT+, užtikrinančios sklandų belaidį duomenų perdavimą. Švaistikliai turi "MagicZero", leidžiančią automatiškai persikalibruoti važiuojant, "AxCad", leidžiančią sekti važiavimą be atskiro magneto, ir 10K temperatūros kompensavimo funkciją, užtikrinančią nuoseklų veikimą. Be to, IPX7 atsparumo vandeniui klasė užtikrina, kad dviratis atlaikys bet kokias oro sąlygas.


Techninės savybės
BCD (diametras tarp varžtų skylių) Thread Mount
Dantračio dydis 34T
Pavaros 12
Suderinamumas SRAM MTB WIDE DUB BBs, DUB:BSA73, PF89.5, PF92, PF30 MTB73, BB30 MTB73, BSA MTB68SP
Medžiaga Aluminum, Carbon

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės