Meniu
0
Norai

SRAM DUB MTB E-Type SuperBoost centrinės ašies guolis | BSA 68/73 mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 006418021000
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
36,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM DUB MTB E-Type SuperBoost centrinės ašies guolis | BSA 68/73 mm


SRAM DUB™ (Durable Unified Bottom Bracket) guolių serija yra sukurta vienam pagrindiniam tikslui – sujungti jūsų švaistiklius ir užtikrinti sklandų bei ilgalaikį jėgos perdavimą jūsų dviračio transmisijai. Siekdama šio tikslo, SRAM sukūrė DUB™ veleną kaip universalią dalį, tinkančią visų tipų centrinėms ašims. Tai vienas didelis velenas, suderinamas su kiekviena centrinės ašies standartu. Tai reiškia geresnį švaistiklių suderinamumą, apsaugą nuo purvo, dulkių ir vandens, ilgiau išliekantį našumą, stipresnę, sklandesnę ir paprastesnę konstrukciją.

Ši versija skirta BSA sriegio tipo centrinėms ašims, kurių plotis yra 73 mm, pritaikyta "SuperBoost+" grandinės linijoms ir "E-Type" tipo priekiniams pavarų perjungėjams.

Pagrindinės Savybės:

  • Universalus dizainas: didelis velenas suteikia puikų suderinamumą su visomis centrinės ašies specifikacijomis, leidžiantis jums naudoti šį guolį su įvairiais dviračiais.
  • Apsauga nuo drėgmės ir nešvarumų: Gutter Seal Technologija™ užtikrina, kad guoliai būtų apsaugoti nuo išorinių veiksnių, ilgindama jų tarnavimo laiką ir sumažindama reikalingą priežiūrą.
  • Lengvesnis nei GXP®: nors yra lengvesnis, šis guolis išlieka tvirtas ir patikimas, suteikdamas dviračiui daugiau efektyvumo.

Techninės savybės
Kategorija MTB
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas SRAM
Rėmo plotis (mm) 68/73
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės