Meniu
0
Norai

SRAM GXP Fat Bike centrinės ašies guolis | BSA 100 mm

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 006415045070
Gamintojas: SRAM
SRAM
Kaina:
32,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 1 1-4 d.d.
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM GXP Fat Bike centrinės ašies guolis | BSA 100 mm


GXP sistema skiriasi nuo kitų tuo, kad ji nenaudoja šoninės apkrovos guolių tarpinės reguliavimui. Vietoj to, kairysis guolis yra prispaudžiamas tarp centrinės ašies ir kairiojo švaistiklio. GXP sistema yra sukurta taip, kad dešinysis guolis gali judėti palei centrinės ašies ilgį be jokio pasipriešinimo. . Dėl to išvengiama ankstyvo guolių nusidėvėjimo.

Pagrindinės savybės:

  • Gutter Seal Technology™ žymiai pagerina sandarumą prieš išorės veiksnius
  • GXP Gutter Seal konstrukcija mažina trintį, pagerina įrankių sukibimą ir užtikrina sandarų kasetinių guolių naudojimą.

Techninės savybės
Kategorija MTB
BB Tipas BSA
Švaistiklių gamintojas SRAM
Rėmo plotis (mm) 100
Guolių medžiaga Plienas

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės