Meniu
0
Norai

SRAM Apex XPLR galinis pavarų perjungėjas | 12 pavarų

0/5 0 įvertinimai
Prekės kodas: 007518177000
Gamintojas: SRAM
Likutis: Turime
SRAM
Kaina:
120,00€
-
+
Likutis Pristatymas
Parduotuvė 0 -
Tiekėjo sandėlys 5+ 5-10 d.d.
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

SRAM Apex XPLR galinis pavarų perjungėjas | 12 pavarų


Prisitaikant prie dviratininkų poreikių, SRAM Apex XPLR galinis pavarų perjungėjas yra tobulas sprendimas tiek miesto gatvėse, tiek nuotykių kupinuose kalnuose. Jis sukuria nepriekaištingą derinį tarp sklandaus pavarų perjungimo per didelį diapazoną ir 1x pavarų sistemos paprastumo, suteikdamas nepaprastą grandinės saugumą. SRAM Apex XPLR yra puikus pasirinkimas dviratininkams, ieškantiems patikimo, universalumo ir aukštos kokybės galinio pavarų perjungėjo.

Pagrindinės savybės:

  • Suderinamas su kasetėmis, turinčiomis iki 44 dantų didžiąsias žvaigždes.
  • Naudojamas su Flattop grandine.
  • Veikia su 12 greičių mechaninėmis "Apex" ir "Eagle" perjungimo rankenėlėmis.
  • Sankabos kontrolė užtikrina nuoseklų perjungimą išlaikant grandinės įtempimą.

Technologijos:

  • Cage Lock: ši technologija leidžia lengvai ir greitai išimti ar įdėti ratą, taip pat supaprastina grandinės montavimą ar keitimą.
  • X-Horizon: Inovatyvus dizainas, užtikrinantis sklandų ir tikslų pavarų perjungimą, mažinant perjungimo pasipriešinimą.
  • X-Sync: technologija, skirta užtikrinti optimalų grandinės valdymą ir ilgaamžiškumą, mažinant grandinės ir žvaigždžių nusidėvėjimą.

Techninės savybės
Maksimalus dantukų skaičius 44T
Pavaros Elektrinės
Pavarų skaičius 12
Suderinamumas Cyclocross, Gravel
Medžiaga Mechaninės

Visos nuotraukos, pateiktos mūsų elektroninėje parduotuvėje, yra skirtos suteikti kuo tikslesnę informaciją apie prekes, kurias siūlome. Tačiau svarbu paminėti, kad šios nuotraukos yra informacinio pobūdžio ir gali skirtis nuo tikros prekės išvaizdos.

Skirtumai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant, gamintojo pakeitimus produktų dizaine, sudėtyje ar spalvose, taip pat dėl skirtingų monitorių nustatymų, kurie gali keisti prekės spalvą ar išvaizdą.

Todėl raginame klientus atsižvelgti į šią informaciją prieš priimant sprendimą pirkti, o jei kyla klausimų dėl prekės specifikacijų ar išvaizdos, maloniai prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių už papildoma informacija ar patikslinimais.

0 įvertinimai

0/5 Bendras įvertinimas
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Atsiliepimų apie šią prekę kol kas nėra.

Parašyti įvertinimą

Bus rodoma prie komentaro
5 - Geras / 1 - Blogas
Pastaba: HTML tekstas nėra verčiamas.

Panašios prekės